Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A Roswelli eset igaz szerintetek?

A Roswelli eset igaz szerintetek?

Figyelt kérdés

2013. máj. 8. 16:02
1 2
 1/17 anonim válasza:
dehogy igaz
2013. máj. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
sztem se
2013. máj. 8. 16:14
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha a Roswell-i eset alatt azt érted, hogy a hadsereg egy kísérlete majdnem kiszirvárgott, de sikerült egy sci-fi történetként tálalniuk, akkor igaz.
2013. máj. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Kérdés: Te mit tartasz igaznak?

Amit én hiszek erről: valami leesett, egy titkos kísérleti dolog.

Na innen kezdve ködösítettek, mint látod mindmáig sikerrel.

2013. máj. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mint mondtam sztem se
2013. máj. 8. 16:52
 6/17 A kérdező kommentje:
Na köszi azért
2013. máj. 8. 16:52
 7/17 anonim ***** válasza:
16:15 voltam. Most persze nem találok linket róla, de úgy tudom, hogy egy ballon-rendszert engedtek fel, amivel érzékelni tudták a szovjet kísérleti atomrobbantásokat. Ezek valamiért elhagyták magukat, és szétszóródtak egy területen. Az abban az időben népszerű földönkívüli téma pont kapóra jött, és alig kellett rásegíteni. A katonaságnak csak cáfolnia kellett az UFO sztorit, és máris mindenki úgy gondolta, hogy idegenek zuhantak le. Azóta is működik a fedősztori. :)
2013. máj. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

sztem úgy ahogy be van állítva mindenhol , szinte semmi sem igaz belőle...

de azt h mi a valós ezekből a dolgokból nagyon kevesen tudnák megmondani, mert itt a gép előtt ülve csak találgatni lehet, senki sem volt ott, vagy még ismerőse sem...

2013. máj. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%

7#

Te eléggé el vagy tévedve . Ez a meteorológiai ballon duma egy hatalmas etetés . A RAAF (roswell melletti légibázis) röviddel a kiérkezés után egy sajtónyilatkozatot adott ki hogy egy ismeretlen jármű roncsait találták meg, benne nem földi holttestekkel . Ezt a nyilatkozatot 24 óra múlva módosították meteorológiai ballonra ! A farmer aki reggel megtalálta a roncsokat azt állította, hogy a jármű külseje olyan anyagból készült ami ütésre visszanyerte eredeti alakját (tehát emlékező fémből volt), emellett olyan tárgyakat talált a földjén amin furcsa ékírásos betűk voltak (olyan mint a sumer írás). Ezután el lehet dönteni, hogy kinek hisz az ember: a légierőnek, akik elismerték hogy "hazudtak", vagy a farmernek akinek semmi oka nem lett volna erre ...

2013. máj. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Szerintem se igaz ez nem fog kiderülni hagyjuk a p!csába.
2013. máj. 8. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!