Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A Föld egy rezervátum lehet...

A Föld egy rezervátum lehet az idelátogató földönkívüliek számára?

Figyelt kérdés

Sokszor megkérdik, hogy miért csak "pár" embernek jelennek meg szemtől szembe vagy hogy miért csak "repkednek" fölöttünk, és miért nem szállnak le hivatalosan a "Fehér Ház gyepén?"


Nos szerintem, az idegenek magasról tesznek rá hogy egyesek hisznek-e bennük hogy idejönnek-e avagy sem, szkeptikusok kedvéért nem fogják ezt megtenni még egy ideig, nincs okuk nincs rá.


Lehetséges-e hogy a pár faj aki látogatja a Földet, olyan mintha állatkertbe tennének kitérést?

Azaz csak megfigyelnek minket, olykor beszédbe elegyednek egy kiválasztottal vagy megvizsgálják.


Ugyanezt tesszük mi is. Pl. elmegyünk egy állatkertbe és megfigyeljük az állatok viselkedését. Egy majomhoz lehet oda megyünk lepacsizni, de nem fogjuk vele megpróbálni megértetni a mobiltelefon működését, mint ahogy a földönkívüliek sem fognak olyan technikai dolgokat elmagyarázni nekünk ami jóval megelőz bennünket és egy kukkot sem értenénk belőle.

Aztán ugye az állatokból néha mintát veszünk, megvizsgáljuk őket vagy a viselkedésüket stb. ( lásd eltérítések ).


Mit gondoltok erről?



2013. máj. 11. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
rábukkantam egy újfajta kifejezésre amit a modern kori paleoasztronauták alkottak, a föld egy "börtönplanéta", az ittlévő embereknek.
2013. máj. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Pl. a szomszéd Marika néni nem szokott majmokon kísérletezni és kutyák fejét sem műti át más testre. Mégis az idegenek olyan személyeket választanak, akiknek semmi köze az állatkísérletekhez.

Szóval ez a "mi", talán itt elég súlyos szó.


De nem hiszem, hogy az emberi gondolkodásmódhoz kéne hasonlítani egy földönkívüliét.

Ha azt vesszük, a delfineknek sem jár pl. a fajtársaik kiirtásán az esze. Egy bolygón élünk, mégis egészen másként élnek.


Nem beszélve arról, hogy miért az "ember" ebben az esetben a "majom"? Lehet egy idegen civilizáció sokkal érdekesebbnek tartaná pl. a kockamedúzát vagy az óriás polipot.

2013. máj. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az első bekezdéssel nem tudom mit akartál mondani. Nem értem :D Szerintem valamit félreértettél.


Persze, de minden élőlény KÍVÁNCSI. És ez igaz az állatokra is minden szempontból. Így kíváncsi lehet az itteni életre egy ET is.


És igen, de lehet mi csak egy vagyunk a több tucat kísérleti nyulak közül. Mi ezeket azért tudjuk mert látjuk őket, beszámolnak róluk. Egy delfin nem tud beszámolni hogy ufót látott vagy hogy találkozott velük.

2013. máj. 11. 22:50
 4/10 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!


a sok kérdésedből és hozzászólásodból ítélvén biztos olvastál már erről, de azért belinkelem.

itt említik meg a földet mint börtönplanétát, a reinkarnálódó lelkek számára, akiket az ufók írányítanak.

A roswelli baleset egyik túlélőjével készült az interjú, miután tudtak vele kommunikálni.

Érdekes olvasmány, az igazságtartalmát mindenki döntse el maga.


[link]

2013. máj. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Még nem olvastam át, csak átfutottam.


"Ebben az univerzumban nincsenek szentek: mindenki vagy megszállóként vagy áldozatként részese volt a háborúknak."


Elárulná valaki, hogy aki áldozat, az miért bűnös? WTF?

2013. máj. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

akárhányszor beleolvasok a linkelt cikkbe, elgondolkodok, h az emberiség tényleg ennyire primitív lehet még??

egyszerűen csak úgy irányítanak minket mint a birkákat, és ha mindez igaz??

akkor még a reinkarnáció után a következő megtestesülésedben is csak egy szolga leszel, attól függetlenül h épp itt a földön vezető beosztásban vagy, vagy munkás vagy??

még belegondolni is rossz, h így korlátozva lenne a szabad akarat!

2013. máj. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egeszen veletlenul, csak ugy nala maradhatott egy szigoruan titkos dokumentum es senkinek sem hianyzott. Nem gondoltam volna, h bar a nagyhatalmak sotetsegben birnak tartani 7 milliard embert, de ott felejtenek egy ilyet egy kis senkinel.
2013. máj. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ne a dokumentumról beszéljetek már, ami egyébként számomra sem túl hiteles, hanem a kérdésre koncentráljatok
2013. máj. 13. 14:16
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt elfelejtettem, de beollozom neked egy masik kommentemet, ami tukrozi a velemenyemet errol is:


Scavenger válasza:


"Spirituálisan nincsenek közel sem ennyire lesűllyedve mint ennek a bolygónak a lakói. "


Miert? Mar ismerik a lelki, gondolati semaikat valamely bennfentesek? Ha egy nalunk n-szer fejlettebb es oregebb civilizacio felenk vetodne, logikusnak tunne, h hoditani jonne, mert ha mar olyan oreg civ-rol beszelunk valoszinuleg mindent feleltek mar tobb bolygon is, s kell egy ujabb, meg lakhato. Ez lesz az emberiseg jovoje is, ha fel tud azelott fejlodni, mielott elpusztitja magat. Akkor van eselye dobbantani az utolsokat rugo bolygorol. Szerintem kicsuszunk az idobol.

2013. máj. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem is egy börtönbolygó. A Védikus tanítások szerint is az.
2013. jún. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!