Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Megszólalt az ember, aki...

Megszólalt az ember, aki tengerben ufókat javító földönkívülieket látott. Szkeptikusok mit szoltok?

Figyelt kérdés
[link]
2013. máj. 14. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Nyugalom emberek,csak a heti rutin paranormál.hu.Nincs itt semmi látnivaló kérem, haladjanak tovább.


Poliateista

2013. máj. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Ha tengerben, akkor az nem UFO, hanem USO.

A kérdésedre a válaszom: Ez igen komoly bizonyíték. Szinte cáfolhatatlan. Ti., hogy ez az ember nem néma.

2013. máj. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Elolvastam.


Mit kéne hozzá szólnom?Mi az ami ebben bizonyító erejű lenne?:Objektív dolgot kérek szépen.


Poliateista

2013. máj. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Én már meg se nézem ezt a szennylapot.
2013. máj. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudom megérteni az ide kommentelőket....

Tudom, hogy vannak gagyi hírek a paranormálon, de könyörgöm, miért baj, hogy onnan linkeli a kérdező?

Már nem egyszer látom ezt egy kérdésnél, hogy jajj már megint ez az oldal...

A paranormal külföldi hírportálokról szerzik az infókat.

Akkor ilyen alapon nem nézed meg a tv2/rtl híradóját, csak a CNN-t?


De tessék, itt van egy külföldi NEM ufo hírportál, ugyanerről a hírről:

[link]


Remélem most mindenki örül, bár kétlem, hogy ez sokat nyom a latba, hogy hiszel-e az úriembernek vagy sem a hírben vagy hogy melyik oldalról van belinkelve.

2013. máj. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 nemelfogult ***** válasza:

"...amikor 1952-ben elindult Újfundlanba, hogy kivizsgálja a bejelentést, sejtelme sem volt róla, hogy a saját szemével is láthatja majd a tiszta tengervízen át, ahogy a földönkívüliek javítják a tengerben felszín alatt lebegő köralakú űrhajóikat."


És látta, hogy 60 centis lényeknek nincs pupillájuk... Na itt kicsit gyanús nekem a dolog. Az Újfunlandi tengervíz sehol nem olyan áttetsző mint az Adria és nagyon hullámos, mozgalmas. Kétlem, hogy vízalatt szerelő alienek ilyen aprólékos megfigyelésére lehetősége lett volna, hacsaknem ő is kisegítette őket a munkában.

Nagyon sok ilyen idős vagy halálán levő US katona, CIA tiszt, stb. vallomása kissé gyanús. Inkább úgy tűnik, hogy tesznek még egy végső szolgálatot életük munkaadójának és tovább etetnek deziformációval.

2013. máj. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#1: ez az én szövegem, de sebaj ;)
2013. máj. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

Vera, Vera, te szopni jársz ide! :D Amúgy kicsit már unalmas ez a téma, még tőled is. Miért nem jársz át a politika rovatba trollkodni? Ott több emberrel tudnál szórakozni, mert nagyobb az olvasottsága.


Például ilyen kérdéseket is feltehetnél, hogy "Az egyik nagynevű egyetem tudósa felfedezte, hogy Orbán Viktor felbérelte a Szilvásbuktoidokat, hogy megakadályozzák a 2012 dec. 21-re tervezett, Reptoidok által elhozott világvégét. Bebizonyították továbbá azt is, hogy Gyurcsány Ferenc is egy reptoid. Szkeptikus fideszesek, ehhez mit szóltok?"


Látod, adtam ötletet, most már csak kamatoztatnod kell.



Puszcsizlak Anorexiás Veruskám :* :D

2013. máj. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!