Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Azt álmodtam, hogy megszúrták...

Azt álmodtam, hogy megszúrták a mutatóujjamat, reggelre tényleg volt egy kis seb rajta. Lehetséges, hogy vérmintát vettek a földönkívüliek és ha igen, akkor mi célból?

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos.
2013. jún. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kiskoromban bepisiltam mindig az ágyban alvás közben.akkor az ufok mindig katétereztek álmomban? és utána rám jött mindig a vizelési inger?
2013. jún. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hitetlen kutyák
2013. jún. 6. 21:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyílván álmodban megszúrtad valahol vagy hasonló. Én egyszer azt álmodtam hogy bogarak vannak a takarómban, és kivittem a nappaliba.Reggel ara ébredtem hogy fázok.Nem vetettem rá ügyet, de mikor mentem ki a nappaliba a vasalódeszkán ott volt a takaróm... Meg azt álmodtam hogy csörög a mobilom, és felkeltem, tényleg csörgött. Ez inkább ilyen tudatt alatti. Megszúrtad magad, és álmodtál is róla, és így keletkezett a seb.
2013. jún. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én egyszer azt álmodtam, hogy ébren vagyok. És mikor felébredtem, tényleg ébren voltam! :)


Amúgy lehet, hogy egy bogár szúrt meg, akár pl. bögöly. (Bár az inkább harap egy apró sebet, nem szúr.)

2013. jún. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer azt álmodtam, hogy beszartam. És tényleg beszartam.
2013. jún. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én meg egyszer azt álmodtam hogy belehokiztam az ágyba és tényleg belehokiztam az ágyba
2013. jún. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a földönkívüliek voltak, de hogy mi célból tették, azt tőlük kérdezd meg. [link] az oldaluk címe, ezt minden faj olvassa, és itt válaszolnak az emberiség kérdéseire.
2013. jún. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!