Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha léteznek földönkívüliek és...

Ha léteznek földönkívüliek és idemerészkednek, meg van/lesz a nemzetközi jogi alap a következőkre?

Figyelt kérdés
Vadászni rájuk, kísérletezni rajtuk, mint az állatokon, esetleg új ételekhez felhasználni őket, vagy rabszolgaként dolgoztatni őket az autópályákon. Ki alakulhat az ufó vadászat iparága, amiben nagy pénz lenne?

2013. jún. 20. 11:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jogilag van-e bármiféle ilyen szabályozás, azt nem tudom, de egy olyan technológiával rendelkező lényt, aki képes átszelni galaxisokat, megnézném, hogy fogod be rabszolgának, vagy hogy tudnál levadászni egyet is :D
2013. jún. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hazai pálya előnye.
2013. jún. 20. 11:28
 3/13 acelsziv ***** válasza:
83%
Látszik, hogy vége a sulinak. Jön a sok hülye gyerek a náluk is hülyébb kérdésekkel. Örülj, ha az ideérkezők nem bánnak úgy velünk, mint Cortez a majákkal és az inkákkal.
2013. jún. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem, de majd felvetem nekik az ötletet, hogy te szívesen betonoznál náluk, vigyenek nyugodtan!
2013. jún. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszolj légyszives. Jogilag érdekes helyzet lenne, ha jönnének.
2013. jún. 20. 11:53
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Megválaszoltam a kérdésed, tanulj meg olvasni, ott van a mondat elején! Most pedig irány betonozni
2013. jún. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ráhibáztál, építőiparban dolgozok. Megyek, de ma fünyírás van.
2013. jún. 20. 12:01
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem arra kéne jog, hogy a hozzád hasonló hülyéket lehessen irtani...
2013. jún. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Hát igen ennyi ésszel ne is vállalkozz túl sok minden másra, a beton legalább nem fog intellektuálisan kihívások elé helyezni
2013. jún. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 fairi1 ***** válasza:

Nézd a Defiance sorozatot,talán pár "mi lenne ha" kérdésedre kapsz egy választ.


Ezekre a kérdésekre még nincs jó válasz, majd mikor eljön az ideje meglátjuk mit teszünk, milyen jogszabályokat hozunk és ők h viszonyulnak hozzánk.

2013. jún. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!