Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Nem tudom mi lehetett ez....

Nem tudom mi lehetett ez. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Előbb egy pillanatra kipillantottam az ablakomon és valami kéken ragyogó gömböt láttam kb 2 másodperc erejéig gyorsan nem egyenes síkban repülni majd eltűnt a semmiben.Mit tegyek? Nem kéne ezt valakinek jelenteni? Értékelhető jelenség ez? Látott már valaki ehhez hasonlót? Szerintetek az idegenek hogyan szaporodnak, illetve lehetséges lenne az ember- idegen kapcsolat létesítése?

2013. jún. 28. 00:09
1 2
 1/11 anonim válasza:
húzzál a detoxba, de gyorsan
2013. jún. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
mit vettél be?
2013. jún. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
DE az tényleg komoly hogy láttam azt a gömböt:D Nem szedtem be semmi éppen gameltemXD De az nem a játékban történt hanem kint!!
2013. jún. 28. 00:11
 4/11 anonim válasza:
gömbvillám:)
2013. jún. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá de az nem tűnik el csak úgy hirtelen nem? És szabálytalan pályán mozgott mondhatni egy félkört vett mielőtt eltűnt volna.
2013. jún. 28. 00:14
 6/11 anonim válasza:
Műhold, valószínűleg katonai, vagy hiradástechnikai. Múltkor pont ilyet láttam, nem hittem el, hogy eltűnt. Pedig nem is ittam meg semmi :D
2013. jún. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
szerintem az volt, én is láttam már ilyet és utánanéztem meg kérdezősködtem, a gömbvillám szabálytalan pályán mozog és kb 10másodperc alatt csak úgy eltűnik
2013. jún. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem me pl én az elsőn lakok és az ablakom magasságában repült. Gondolom az ilyen műszer feljebb szokott lenni nem ilyen alacsonyan.
2013. jún. 28. 00:18
 9/11 anonim válasza:
Ez hogy jön a Szerelem/Szex témához?
2013. jún. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
akkor lehet hogy mégis gömbvillám volt:D Bár nem hittem hoy ez iylen gyors is lehet. mert kb olyan gyorsan repült mintha egy madár lett volna. Azt hittem az lassú, mert pl régen tanárom mesélte hogy szobájába bejött egy és szép lassan áthaladt a lakáson:D Még szerencse volt hogy nem égetett fel semmit meg nem álltak az útjában
2013. jún. 28. 00:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!