Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Csak szerintem teszi nevetsége...

Csak szerintem teszi nevetségessé Pataky Attila az UFO témakört?

Figyelt kérdés

Az ilyen szövegelésével:

[link]

De voltak már hasonlósak, látszik hogy csak netről szedett anyagokat olvas, azon belül is a leghülyébbeket.


Évekkel ezelőtt még kiröhögte azt aki ufókról beszélt, most meg ezt hirdeti. De szerintem köze nincs a témához, csak kell neki a hírnév, mert már úgy látom az Edda nem megy úgy ahogy régen. Bár szerintem ezzel csak magát és az együttest járatja le, no nem az UFO téma miatt, hanem mert ezen belül amilyen hülyeségeket mond. Mindenki csak röhög rajta.



2013. júl. 4. 16:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
Ha ez valakinek nem elég, akkor meg nézzen be ide! A ti kérdéseitek sem jobbak...
2013. júl. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Nevetséges az nélküle is.
2013. júl. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Igazából 404 és a társai után ez már csak a hab a tortán. Azok után hogy itt volt szó krixkraxi meg lumbulábi meg poloskoid invázióról decemberben, meg mindenféle rabolgatásról, ez már annyira nem nyom a latban...
2013. júl. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem az UFo-témakör teszi inkább őt nevetségessé... Azaz a cipész maradjon a kaptafánál, ő is inkább zenélgessen (bár a mulatós próbálkozásai is megmosolyogtatóak voltak).
2013. júl. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Állítólag a Kék sugár című számát is az idegenek ihlették :-)


https://www.youtube.com/watch?v=lHB7hstePKA

2013. júl. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
Lehet lepontozni, attól a kérdezők még böszmék maradnak.
2013. júl. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Az a helyzet, hogy igazat mond.
2013. júl. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%
Pataky? Igazat? Ugyan már...
2013. júl. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%
Azt magyarázza már el valaki, a Kék sugár c. dalban miért akarták elrabolni az a fiút?? (akár az idegenek voltak, akár a Nap,akár más)
2013. júl. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha szerintetek ez egy emnberi arc akkor nincs több kérdésem.Maradjatok zombik [link]


[link]


Ez biztosan egy Reptoid ! 404 mondta. Elcseszték az emberi álarcát, amikor a plejádiak rálőttek a hajójukra.Ezért lett ilyen furcsa.

2013. júl. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!