Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez érdekes lehet nem? Vagy...

Ez érdekes lehet nem? Vagy hülyésge xd?

Figyelt kérdés
sziasztok!mostanában szabadidőmben sok dokumentum filmet nézek földönkívüliek,időgépek meg hasonló dolgokról..egyik időgépes dokuban aztmondták addig nem tudjuk lehetséges e az időgép megépítése ameddig nem jönnek vissza a jövőböl...szóval 2 napja is néztem egy földönkívülies dokumentum filmet és abban aztmondták hogy a földönkívüli űrhajó egy időgép is! na akkor most ezek tényleg olyan hülyék hogy nem látják a összefüggést? vagy csak össze vissza hazudoznak? :)
2013. júl. 10. 04:39
 1/9 A kérdező kommentje:
jó címet elírtam az hülyeség akar lenni :D
2013. júl. 10. 04:53
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Ne nézz ennyi filmet, mert Vera szintjére jutsz.
2013. júl. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

" sok dokumentum filmet nézek földönkívüliek,időgépek meg hasonló dolgokról"


Ilyen témákról NINCS dokumentumfilm, hanem csak megszerkesztett, beállított illetve eljátszott játékfilmek, vagy esetleg rossz amatörfelvételek.


Sokkal okosabb lenne, ha ÉRTELMES dolgokkal foglalkoznál, és nem hülyeségekkel töltenéd a fejed.

2013. júl. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Nem feltétlen igaz, amit mondasz. Nem szerkesztett, előre eljátszott jeleneteket néz. Még a National Geographic is foglalkozott ezekkel a témákkal pár ismeretterjesztő sorozat erejéig, persze megválaszolatlan kérdések tömkelegével. De érdekes volt, és szórakoztató. Szóval hülyeségeket ne írjunk már, utolsó hozzászóló...
2013. júl. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
szeretem az ilyen féle dokuentum filmeket miért ne nézném :D amúgy az az 1 igaz hogy választ semmire se kapunk benne csak még több kérdést :D
2013. júl. 10. 11:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, vagy megválaszolatlan, vagy bebizonyosodik, hogy mi az igazság, azaz tévedés volt az egész. Mindenesetre érdekes, az biztos, bár előbb hiszem el az UFO-járást, mint az időgépet, de ki tudja... Olvastam cikkeket, láttam műsort a világűr féreglyukairól is, amelyeket néhányan egyfajta tér/idő kapunak is feltételeznek. És ez a térgörbítéses dolog is megér egy misét, szóval... : )
2013. júl. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az idő egy irányban "folyik", de nem konstans "sebesség"-el, tehát saját rendszerünkben más megfigyelő rendszeréhez képest az idő múlását befolyásolja a megfigyelőhöz viszonyított sebességünk, illetve a tömegünk. Ezt kihasználva lehetséges a jövőbe utazás.


Múltba utazni képtelenség, mert paradoxonhoz vezet. Legelterjedtebb és legegyszerűbb magyarázat: Vissza mész az időben és lelövöd magadat. Ekkor adódik a kérdés: Ki lőtt le, ha már akkor meghaltál?

Másik magyarázat: Ha valaha feltalálják a múltba történő időutazást, akkor miért nem jönnek a jövőből az emberek?

Várj, igazából tudom rá az ezós magyarázatot, ami náluk mindenre magyarázatot ad: Jönnek, csak eltitkolják a kormányok.

2013. júl. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

shinjike:igen láttam énis egy ilyen dokumentum filmet világegyetem:kozmikus lyukak címen fentvan youtuben elég érdekes :)

utolsó: ez igaz ezen énis gondolkoztam ha visszamennék a múltba és például megölném nagyapámat (amit soha nem tennék) akkor sem apum sem én nem születtem meg volna :) de valamelyik dokuban volt szó erröl már ott úgy magyarázták hogy ha pl megöli valaki egyik szülődet és te visszamennél a múlta hogy megmentsd és sikerülne akkor ugyis meghalna csak mśhogy pl lehethogy elütné egy kocsi..:) vagyis a múltat nem lehet megváltoztatni

2013. júl. 10. 13:27
 9/9 anonim ***** válasza:

Van egy olyan elmélet is, ami azt taglalja, hogy az élet többsíkú, azaz nem egy szálon fut, hanem különböző dimenziókat, ha úgy tetszik. Ezeken a szálakon minden rendes kerékvágásban halad, mígnem történik valami. Mondjuk azt, hogy ha egyszer balra fordulsz, azt az irányt követed, de ugyanakkor lehet a másik éned a jobbik utat választja. Ez már kettő irány, és még sorolhatnám. Úgy hatványozódik, ahogy a lehetőségek adottak, végtelenül.

Lelövöd magad visszamenve a múltba, de te már abba a jövőbe nem térhetsz vissza, amiből jöttél, mert gyökeresen megváltozik a te szempontodból. Lehet nem is találnál magadról nyomot többé. Bár én nem vagyok tudós, sem ilyen filozófus fajta, csak ha ennek a dolognak lehet alapja, akkor elég meredek.

2013. júl. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!