Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért van az, hogy UFO-s...

Miért van az, hogy UFO-s videók alá írják, hogy "UFO, de nem tudom, hogy melyik faj"?

Figyelt kérdés
Ez hatalmas badarság szerintem. ha logikusan belegondolunk, akkor ez csak azt bizonyítja, hogy az emberek mekkora sötét idióták. Sose találkoztunk velük, nincs semmi bizonyíték, hogy egyáltalán léteznek, tehát semmi tárgyi igazolás nincs róluk. Akkor Cartoon Networkos mesék alapján jöttek ezek a "fajok"? Nem értem, valaki volna szíves beavatni?

2013. júl. 15. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
AZért az van odaírva, mert ha tudná, akkor IFO lenne.
2013. júl. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Ezeket nem érdekli. Nulláig lehúzzák azt, amikor a plejádiakhoz leírom, hogy ez kb. olyan, mintha azt írnám, hogy Naprendszerbeliek.
2013. júl. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Ezt itt 404 meg diator kezdte el a reptoidos, krixkraxis meg lumbulábis meséikkel, aztán azóta még költöttek hozzá jópárat, ezért teszik hozzá minden UFÓ videós kérdéshez ezt a mondatot még
2013. júl. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
Mert tudják, hogy UFÓ, azt viszont nem hogy melyik faj.
2013. júl. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%
Egyébként azért mert te még nem találkoztál ufókkal, nem jelenti azt, hogy más sem! én példáuul rengetegszer találkoztam Reptiliánokkal. Szóval erről ennyit !
2013. júl. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Te 49 százalékos! Mesélj! Figyelemmel csüggünk minden szavadon. Mesélj! Vagy megtiltották?
2013. júl. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#1

Nem tudom eldönteni, hogy ez poénból írtad, vagy sem. Mindenesetre nevettem rajta egyet. Illetve remélem, hogy poénnak szántad és nem gondoltad komolyan. :D


#2

Ezalatt azt érted, hogy külön megnevezést költöttek az idegen életformákra, földrajzi helyzetük alapján? Mindemellet ragaszkodnak az általuk kitalált mesébe illő szóhoz, ellenkező esetben lehurrogják azt, aki magyarul válaszol?

Ha nem értem félre, akkor be kellene tiltani Magyarországon a kínai-japán tátogós meséket, amiben varázslók dobálják egymást fénnyel, miközben kitalált szavakkal illetik egymást. A magyar ember túl kevés ahhoz, hogy meseként tekintsen rájuk. Ezekből vinnék át a különféle "szakszavakat" a valóságba?


#3

Értem, szóval ez csak a magyar ember baromsága... Szűkebben a GYIK-es felhasználók baromsága.


#4

Sikeresen analizáltad a kérdést, olyannyira, hogy leírtad ugyanazt kijelentés formájában. Gratulálok.


#5

Kinek mi a reptilián... Ha az átlag intelligenciával nem rendelkező személyeket, akkor bizony én is állati sokkal találkozok naponta.

Ha földönkívüli-ember korcs, akkor ideje lenne elmenned orvoshoz.

Ha tiszta földönkívüli (amit te UFO szóval illettél), akkor inkább földönkívüli élőlény. (Az UFO-ra tévesen hiszed azt, hogy űrlény, azonosítatlan repülő tárgyat jelent a mozaikszó.)


#6

Támogatlak! :D

2013. júl. 15. 15:29
 8/11 Antimod ***** válasza:
100%

Egyvalaki teszi fel ezeket a kérdéseket, és folyamatosan provokál velük.

Így még a többes szám sem indokolt, nemhogy bármit is bizonyítana. :)

2013. júl. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%

„#2

Ezalatt azt érted, hogy külön megnevezést költöttek az idegen életformákra…”


Nem. A Föld a Naprendszer egyik bolygója. Sokan felteszik, hogy ezen belül is létezhetnek értelmes élőlények az emberen kívül is.

A Plejádok egy nyílthalmaz, tőlünk 380 fényévre. Kiterjedése is hatalmas, számos taggal. Ha itt lehet többféle élet, ott sem lehet csak egy.

2013. júl. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert nem mindegyik űrhajó kisszűrke vagy Reptoid, és nem tudják melyik faj.
2013. júl. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!