Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ebben a Kaysvilli esetben...

Ebben a Kaysvilli esetben valami meghibásodás érhette az UFO meghatjtórencerét?

Figyelt kérdés

Én még ilyet nem láttam! Elnyúlt az ufo két széle, pont a szögsebességgel ellenkező irányban deformálódtak a hajó oldalai. Vajon miért lehet ez?


Lehet az antigravitációs térgeneráló hatásköre leszűkült a hajó magjára és a karjaira már nem hatott? Deformálta a földi légkör a hajó széleit.


Erre vajon mi lehet a magyarázat?


http://www.youtube.com/watch?v=EFxC3H_6CK4



2013. júl. 18. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt már láttuk, unalmas!
2013. júl. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Már volt a héten ez.

Az ottani kommentek kiröhögik. Az első észlelő részeg szerintük.

Az első felvételt kikockáztam. Nem lehet olyan állóképet kinyerni belőle, mint amit bevágtak.

A második felvétel pedig 100%-ban más tárgy, mégpedig egy összeomlott lufi.

2013. júl. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én nem tudom, milyen előző videovan hol. Ezt írtam kimost előszőr. Kiröhögni Obamát is lehet és mégis ő hozza az intézkedéseket, adókat. Az hogy pár ostoba röhög az semmit nem von le a hitelességből !


Az első észlelő ittasságára semmilyen jel nem utal, ennyi erővel ezt bárkire lehet állítani, de egy piás is fotózhat le hiteles ufót.


Az az állókép egy fénykép amit a video mellett rögzített egy jobb minőséget nyújtó fényképezővel. 1:09-nél nem lehet semmilyen lufi, mert nem olyanok a fizikai tulajdonásai.


Túl fényes és a felülete több helyen szabályosan ívelt. Egy kipukkanó lufi az nem ilyen. Nincsenek rajta lufidarabok sem és a széle nem lapul egymáshoz a lufinál. Ez egy marhaság hogy lufi. Ilyen tárgy nincsen a földön.


-


Én arra gyanakszom, hogy mivel a pörgésre merőleges oldaldeformáció érte a csészealjat, így valamilyen gravitáció vagy elektromágneses kiegyenlítő elromlott és az okozta a centrifugális erő következte szétnyíródó hatást.

2013. júl. 18. 22:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Hajtómű meghibásodás, aztán már nem tudták visszanyerni az uralmat a gép felett, ezért felgyorsult, és a légkörben megolvadt.
2013. júl. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Július 4-e, USA nem mond neked semmit? Valószínűleg jó sokat piált az ünnepségen, (ami Kaysvilleben elég nagy volt)

és ezért nem beszélt, inkább írt képaláírást. Egyébként ezt 12-én rakták fel, tehát nem tudni, hogy mikor is hamisította igazából, de az ötlet biztos a Függetlenség Napján jutott a részeg eszébe... És a különbség Obama és egy részeg Utahi lakos között, hogy az előbbi az USA kétszeresen is megválasztott elnöke, a másik meg egy névtelen felhasználó a youtubeon. Tehát nem kell igazat mondania, hiszen senki sem tudja számon kérni.

Ahogy egy egy héttel ezelőtti hozzászóló kommentelte a videóhoz:

"$2 helium filled Mylar balloon, amazing."

Avagy:

"Két dolláros héliummal töltött Mylar lufi, lenyűgöző."

Végignéztem a Mylar kínálatát, és nem egy lufi volt, ami úgy nézett ki, mint ahogy a videón láthattuk. És a kommentnek majdnem igaza volt: A leginkább hasonlító 1.85-be kerül...

Amúgy mi az, hogy nem olyanok a fizikai tulajdonságai? Nem is tudtam, hogy vannak idióta fizikusok is köztetek, ezósok...

Bocs, leszámítva ZoltánKvantumfizikust, róla mindenki tudja a fenti állítást.

Én arra gyanakszom, hogy egy antifrekvenciális csillámpóni-generátor okozta a meghibásodást, ezért a hullámtechnológiai részecskelassító tönkrement. Erre a feltevésemre ugyanaz a válasz: NEM, EZ EGY ÓRIÁSI HÜLYESÉG.

Túl fényes? A válasz:

[link]

Túl szabályosan ívelt a felülete? A válasz:

[link]

Te láttál már olyan lufit, amin lufidarabok vannak? Eléggé idiótán nézhet ki...

2013. júl. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mit kéne nézni,egy össze-vissza remegő telefonos vacak videón,amin semmi bizonyos nem látható? Photoshop vagy egy folt a kamerán meg 1000 féle dolog lehet.
2013. aug. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez egy lumbulábi felderítő hajó és találkozott egy poloskoidok által irányított cirkálóval akik tüzet nyitottak rá, ezért hibásodott meg
2013. aug. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!