Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Nincsenek ufók. De miért is?

Nincsenek ufók. De miért is?

Figyelt kérdés

Marcipán Máté atomfizikus kérdése:


Amit most majd írok vegyétek komolyan, aki nem hiszi ne higgye, de egyáltalán ne vegyétek trollkodásnak.


Mért lennének ufók? Gondolkozzatok emberek, át vagyunk verve, de durván, az egész ufó téma azért van hogy elterelje a figyelmünk egy sokkal komolyabb dologról, és ezt most komolyan mondom. A csillagászok becsapnak, becsapnak mindenkit. Mert lehet hogy vannak ufók, de nem itt. Ide sosem jutnak el.


Megmondom miért. Nektek nem tűnt fel, hogy a hold mindig ugyanazt a felét látjuk? Nekem igen, és tudom is hogy miért, azért mert valójában egyhelyben áll, és a másik fele pedig üreges, azon át vizsgálnak minket, mert a hold átlátszó, ez olyan mint egy olyan üveg aminek az egyik fele átlátszik, a másikon meg feketének tűnik, csak ebben az esetben a holdat fehéres ezüstös színűnek látjuk. És a csillagok is csak sima néhány kilométer átmérőjű mesterséges gömbök, a nap pedig közelebb van mint gondoljuk, és sokkal kisebb, és a nap forog a Föld körül, és azért kék nappal az ég, mert hátrafelé is világít a Nap, és megvilágítja a fekete búrát, amiben a naprendszerünk van, és a kék háttér így átlátszódik. Az is lehet, hogy az egész naprendszer egy hatalmas tenger alatt van azért kék. A hold meg hátrafelé nem világít, hiszen üreges, ezért is fekete marad éjszaka a búra. És a föld kormányai ezt jól tudják, de titkolják, mert a legtöbb ember ezt megtudván idegösszeroppanást kapna. Napfogyatkozáskor pedig kitisztítják a holdban lévő berendezéseket, mert beporosodott az űrpor miatt. Ha nem világítana a háttérből a nap, akkor nem látnák jól a berendezéseket tisztítás közben, és félő, hogy észre is vennénk. A föld pedig egyáltalán nem kering semmi körül, tökéletesen egyhelyben áll, erre rengeteg bizonyítékot is tudnék mondani, pontosabban 1459-et. Ezek tények, személy szerint nem láttam hogy biztos így van-e, de hihetőbb mint a többi elterjesztett hír.


2013. júl. 20. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te most komolyan annyira ostoba vagy, hogy nem veszel észre egy nyilvánló trollkodást sem?!
2013. júl. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Dalek Traak ***** válasza:

Micsoda trollkérdés! Ilyet is ritkán lehet itt látni. :D

'Kvantumfizikus' barátunk meg is érdemelte ezt a kifigurázást, azt abszurd elméletei miatt.

2013. júl. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A másik atomfizikus is ugyanúgy kamu, úgyhogy mindegy.
2013. júl. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*Vagy akkor kvantumfizikus.
2013. júl. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 BlackSword ***** válasza:
100%
Ez tetszik... És Elvis sem halt meg, csak hazament... ET-t asszimilálta a borg...
2013. júl. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mindenkinek javaslom a Truman Show (vagy valami hasonló) című filmet, abban pont erről van szó. Amúgy szerintem holdfogyatkozás idején valójában a Napban lévő izzókat cserélik ki, és az égők kiégése okozza a napfoltokat.


Kérdező: nagyon szépen köszönöm, végre egy tényleg vicces kérdés.

2013. júl. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ennyire okosnak hiszed magad? Te vagy egy troll vagy, vagy pedig egy nagyon nagy barom. "A Nap forog a Föld körül". Te lemaradtál az általános iskoláról? Én meg 14590 okot tudnák mondani, hogy miért szorulsz pszichológusra.
2013. júl. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én tudom miért!

Mert a reptoidok és a krixkraxok lelézerágyúzták őket!

2013. júl. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha nem lennének UFO-k, akkor azt nem értemém, hogy miért nincsenek. Hogy létezhet olyasmi, hogy az irdatlan nagy számmal sem kifejezhető végtelen sok bolygó közül egyetlen egy van, amelyiken értelmesnek nevezhető lények laknak. Ezt el tudjátok hinni?


És ha ők már sokkal régebbi lények mint mi, és mmindneféle olyan utazó hajtányokat alkotnak, amilyenekről már mi is képzelődünk, el tudjátok hinni, hogy nem alkotják meg most vagy a közeljövőben?

2013. júl. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogy a francba gondoljátok, hogy vannak ufók? A világegyetem sok-sok ezermilliárd bolygójából, ezt az egyet válaszotta ki Darwin, ahol megteremtette a világegyetem egyetlenegy legértelmesebb lényét! No, most aki az emberek között a legértelmesebb, az a világegyetem legeslegeslegértelmesebb élőlénye! Azt hiszed, kiengedi a kezéből ezt a titulust?
2013. júl. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!