Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A ufo topik haldoklik?

A ufo topik haldoklik?

Figyelt kérdés
2013. júl. 21. 16:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem már halott. A kérdések többségét kamus teszi fel, aki a válaszokra masztizik.
2013. júl. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ennyi faker mellett mint 404 meg Szenthelyi, ne csodálkozz...
2013. júl. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Hát már nagyon a végét járja. Ez az egész egy idióta felhasználó miatt van, aki szándékosan tette tönkre a topicot a parafosos baromságaival. Meg azokkal a beszólásaival, hogy "szkeptikuskáim erre mit léptek", meg "erre varrjál gombot", valamint "melyik faj volt?"
2013. júl. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

# 3:

Nem csak a kérdezők, hanem a válaszolók is részt vettek a tönkretételében szerintem. Közös munka volt...

2013. júl. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Csak azt az egyetlen kérdezőt kellene kibannolni és sokkal jobb lenne .


OM

2013. júl. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez a téma saját magát tette tönkre, nyilvánvaló okok miatt. Az, hogy valaki kiparodizálta, csak felgyorsította az elkerülhetetlent.
2013. júl. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
úgy látom a többség közös nevezőn van...
2013. júl. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
404 és a társai indította el az egész lavinát még 21-e előtt az inváziós baromságaival, azóta parodizálják ki őt hogy "tegnap ittam egy macifröccsöt két lumbulábival és öt poloskoiddal, szkeptikuskáim erre mit léptek"
2013. júl. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Hu köszönöm a válaszokat, tanulságos, Én már rég óta itt vagyok, és hát rossz érzés úgy feljönni, hogy hülye kérdések vannak és hát elbaromkodások..



nem azt mondom, hogy nem lehet néha viccelődni, de azért jobb lenne hogy ha komolyan vennénk és a tudomány felé is mutatna valamit a topik.

2013. júl. 21. 22:40
 10/16 anonim ***** válasza:
Az ezotéria rovatban tudománynak helye nincs! Sajnos.
2013. júl. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!