Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok erről a feltevés...

Mit gondoltok erről a feltevésről?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülyeség, ma jutott eszembe, amikor UFO-król és hasonló dolgokról szóló cikkeket olvastam a neten...

Nem rég találtak egy 300 millió éves alumínium fogaslécet, azelőtt pedig még régen egy 534 millió éves vázát, mindkettő szénből került elő. Nem lehetne elképzelhető, hogy nem mi, emberek és állatok vagyunk itt először, mint értelmes lények?

Lehet, hogy már egyszer, valamikor nagyon régen szintén emberekhez hasonló életformák népesítették be a Földet, csak épp az ő életüknek is befellegzett itt, a bolygón, mint ahogy most is fenyeget minket a globális felmelegedés, éhezés, vízhiány stb. Ha elég fejlett technikájuk volt, lehet, hogy elhagyták a bolygót, és valahol máshol találtak új életteret. Az is elképzelhető, hogy visszahozták az életet a Földre, és azóta is látogatnak minket, hogy megnézzék, mi hogyan élünk. Hiszen már az ókori egyiptomiak is elrejtettek ufókat a hieroglifák között, meg hát a festményeken is látni itt-ott repülő csészealjakat. Ha pedig úgy találják, hogy nekünk sikerül életben tartani a bolygót, nem úgy, mint nekik, egyszerűen visszajönnek.



2013. júl. 28. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:

"Nem rég találtak egy 300 millió éves alumínium fogaslécet, azelőtt pedig még régen egy 534 millió éves vázát, mindkettő szénből került elő. "


EZT linkeld már be, ugyanis ilyen NINCS, egyszerüen lehetetlen.

2013. júl. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a kérdező milyen leletekről beszélt, de gyorsan rákerestem és én is találtam pár régi dolgot:


[link]


A legelső egy 500 millió éves kalapács. Korát radiokarbonos vizsgálattal határozták meg (már ha igaz, amit olvastam)

2013. júl. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a felvetés már sokaknak eszébe jutott és lehet is alapja.

Számtalan ilyen tárgy került már elő.

Ilyen egy többmillió éves lábnyom:

[link]

Ajánlom ezt a könyvet, ebben van rengeteg hasonló lelet, de akit komolyabban érdekel úgyis megtalál neten ilyeneket:

[link]


Az összes nép kultúrájában szó van elsüllyedt és eltűnt civilizácikról, erősen kétlem, hogy mindegyik nép ugyanarról képzelgett volna. Csak annyi, hogy mindenki másként nevezte ezeket a civilizációkat, amik aztán egy katasztrófa során eltűntek.


Múltkor láttam egy nagyon jó műsort a Spektrumon, a címére nem emlékszem, arról volt szó benne, hogy ha az emberi faj kihalnak valamilyen vírus stb. során mi maradna utánunk? Arra jutottak hogy szinte SEMMI, a természet visszaszerezne minden magának. A testek elbomlanak, az utak darabokra törnek, az épületek leomlanak, elkorhadnak majd elenyésznek .

2013. júl. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A fogasléc: [link]

A váza: [link]

Első válaszoló, tudom, hogy hihetetlen, én is nagyon abszurdnak találtam először

2013. júl. 28. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!