Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mennyi a valószínűsége, hogy...

Mennyi a valószínűsége, hogy az UFÓK valóban léteznek?

Figyelt kérdés

Szkeptikusok, fogadjunk, hogy erre egyből rávágjátok, hogy nem sok mindössze 20-25%. Sőt, gyanítom többen még lejjebb alkudnátok 15-20%-ra, hogy lássuk, hogy ti jobb szkeptikusok vagytok.


Nos, a valóság az, hogy a tudományos meghatározás szerint a 15-20%-is valós esélyt jelethet. Tehát ezzel magatok állítottátok, hogy bizony itt lehetnek.


Na ehhez mit szoltok ? Aki nem szkeptikus, az mennyit mondana ?


2013. aug. 13. 16:41
1 2 3 4
 1/34 The Lizah Reloading ***** válasza:
33%
42.7%
2013. aug. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem meg ez egy hülye kérdés. Most én is megkérdezhetném hogy mennyi esély van rá hogy léteznek zombik vagy hogy egy kacsa átalakulhat-e közbeavatkozás nélkül malaccá.. Amíg nem láttunk ilyet addig fölösleges esélyeket számolgatni mert az szerintem inkább abból lessz ha már megtörtént.. addig meg ha megkérdezünk bárkit róla mondhat bármit mi meg elhihetjük mert nemtudjuk még bebizonyítani hogy tényleg nincs vagy hogy van..
2013. aug. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
30%
Nem nagyon szeretek százalékolgatni, de azt mondanám, hogy annak, hogy van más bolygókon is valamilyen élet, szerintem elég nagy esélye lehet. Annak viszont, hogy ide is értek hozzánk, pláne, hogy annyira emberszerűek legyenek, ahogy a leírásokban szerepelnek, szerintem kicsi az esély. Bár én mindenre nyitott vagyok, de inkább szkepticizmus felé hajlok ezen a téren.
2013. aug. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
42%

55%

Vannak meglepő dolgok a földön,mint például óriási rajzok a földbe vésve(olyan helyen ahol nem volt magaslati pont ahonnan irányították volna az emberkéket akik készítették ezeket) szóval valami repülő tárgyon keresztül lehetett őket úgymond irányítani.

Íme egypár példa: [link]


[link]

2013. aug. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 benedek98 ***** válasza:
nem jut eszembe hogy kicsoda de valaki kitalált egy egyenletet mellyel ki lehet számolni az inteligens életformák számát
2013. aug. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 benedek98 ***** válasza:
74%

megaláltam

1961-ben Frank Drake amerikai csillagász bemutatott egy számítási formulát (N = R x P x E x L x I x Z x S), amellyel a Tejútrendszer kommunikációra képes civilizációinak számát próbálta felbecsülni. Drake levezetése ebben a formában nem alkalmas N kiszámítására, mert több faktor még közelítőleg sem ismert.

2013. aug. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 benedek98 ***** válasza:
74%
Viszont egyik érték sem lehet nulla (épp a Föld léte miatt) vagyis a levezetés megerősíti, hogy a galaxisunkban az eddigi tapasztalatok ellenére valósággal nyüzsögniük kellene az idegen életformáknak. Ezen a ponton pedig kétféle lehetőség van: vagy tévesek Fermi és Drake számításai, vagy az emberiség nem képes felismerni a földön kívüli intelligenciára utaló nyomokat.
2013. aug. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
54%
100%, tanuljátok már meg mit jelent az UFO kifejezés.
2013. aug. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Te meg tanuld meg értelmezni.
2013. aug. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
51%

100%, hogy léteznek nem azonosított repülő objektumok

100%, hogy USO is létezik


100%, hogy nem tudod megérteni, hogy a földönkívüli nem azonos az ufóval, még magyar közbeszédben sem.


100%, hogy soha nem tudjuk megmondani, milyen arányban lehet még rajtunk kívül. Ahhoz ismerni kellene a világegyetem minden szegletét.


100% annak a valószínűsége, hogy nincs egzakt módszer arra sem, hogy erre a kérdésre (nem a te kérdésedre) választ lehessen adni.


80% a valószínűsége annak, hogy szkeptikus vagyok.

2013. aug. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!