Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehet-e tudni arról valamit,...

Lehet-e tudni arról valamit, hogy azok a lények, akik a híres roswell-i esetnél lezuhantak és meghaltak, honnan és milyen szándékkal érkeztek ide a Földre? Esetleg volt túlélő is köztük?

Figyelt kérdés
2013. aug. 24. 01:07
 1/6 anonim ***** válasza:
elég furák lehetnek ezek a bundáskenyér emberek. azt élvezik, ha valaki élve megeszi őket. elég kegyetlen lét. azért szaporodsz, hogy kis etiópok felzabálják a gyerekeidet és téged. brrrr.
2013. aug. 24. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#2


Az idegen civilizációk másképp gondolkodnak, mint mi, földlakók. Ezért nem lehet őket megérteni, de az tény, hogy igazat írtam!

2013. aug. 24. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Gratulálok a "színvonalas" válaszokhoz! Tudom, nem könnyű a kérdés, de ennél azért fantáziadúsabb, és főleg komolyabb hozzászólásokra számítottam. Aki a humor kategóriában akar írogatni, az inkább szórakozzon ott, és ne itt rontsa a levegőt! Persze nekem is van humorérzékem, de ennek itt az égvilágon semmi helye nincsen!

Azt is tudom, hogy manapság sajnos egyfajta divat ebből az egész témából gúnyt űzni, és ezt a magas labdát persze nem is hagyták ki, hogy lecsapják, amit a kérdésem jelent!

A kérdésem az természetesen továbbra is él, hátha valamelyik normális hozzászólónak akad valamilyen ésszerű ötlete a kérdésemre.

2013. aug. 24. 21:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Bundáskenyér? xD


Kérdező:

Hülye kérdésre hülye válasz. Honnan tudhatnánk, hogy egyáltalán igaz-e? Semmi hivatalos hír, vagy bizonyíték nincsen róla! És ha azt se tudjuk, hogy valódi történet-e, akkor azt honnan tudnánk, hogy miért jöttek, és vannak-e túlélők?

2013. aug. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Miért lenne hülye a kérdés? Legalább 50 évig hülyítették a nyilvánosságot különféle dolgokkal, meg titkolóztak, de erről nem akarok vitázni, mert semmi értelme. Ha csak azt a tényt nézzük, hogy miért titkolóztak, ha nem is lett volna rá okuk, akkor már itt sántít a történet. Talán pont ez volt a céljuk, a ködösítés, hogy összezavarják az embereket! Az embereknek joguk van, és joguk is lett volna megtudniuk az igazságot, ha már úgynevezett demokrácia van, adót fizetnek és így tovább. Az amerikaiak mindenkori vezetősége meg egyébként is szereti hangsúlyozni az ő fene nagy "demokráciájukat".

De talán azzal kellett volna kezdenem, hogy olyanoknak a válaszát várom, akik hisznek abban, hogy idegen járművek és lények zuhantak le! Tehát NEM az a kérdés, hogy igaz lehet-e, vagy nem, mert nem erről akarok vitatkozni, hanem ezen túllépve magára a kérdésre várok ötleteket, válaszokat!

2013. aug. 24. 22:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért, ha hiszek benne, akkor már megtörtént?


Egyébként a titkolózás nem azt jelenti, hogy terelgetik a népet, hanem semmi, nuku, zéró infót adnak ki róla. Tehát lehetséges, hogy meg sem történt...?

2013. aug. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!