Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hatalmas lábnyomokat és egy...

The Lizah Reloading kérdése:

Hatalmas lábnyomokat és egy UFO-t ábrázoló sziklavésetet találtak Indiában?

Figyelt kérdés

Két pár hatalmas lábnyom, közvetlenül mellettük pedig egy csészealj alakú repülő tárgy látható azon a sziklán, amelyre a minap bukkantak egy pici indiai falucska mellett. A Jharkahnd régióban fekvő Piska Nagri mélyen hívő lakóit teljesen lázba hozta különleges lelet.


Elsőként az Epoch Times nevű helyi lap számolt be a felfedezésről, amelynek tanulmányozására máris a helyszínre érkezett egy geológus. Nitish Priyadarshi elmondta, a két lábnyom egyenként 30 cm hosszú, 12 cm széles és körülbelül egy cm mélyen süllyed bele a sziklába.


Bővebben : [link]



2013. aug. 29. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Hiba az adatbázis-kapcsolat létrehozása során


ezt írja ki ha a linkre kattintok!

2013. aug. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem se jön be. De mivel paranormalos cikk ezért nem is érdekes.
2013. aug. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A cikk ez lenne.

[link]


Egyébként semmi különleges nincs itt.

A 30 cm hosszú lábnyom túlzás. A képen látható két pár "hatalmas" lábnyom 43-, 44-es cipő talpméretének felel meg. Legalábbis a mellé tett tollból kiindulva.


A másik képen lévő ábrázolásról honnan veszik hogy az éppen repül vagy hogy űrhajó? Ugyanis előbb nézem lepkének.

2013. aug. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 D'avid Icke válasza:
Csacsiság ez az egész
2013. aug. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A fene egye meg...! Már megint elveszítettem a lábnyomomat...!!! De azé jó, hogy van egy geológus Nitish Priyadarshi, aki meglelte. Holnap vissza is kérem tőle.
2013. aug. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Valahogy nem egy egy csészealj van ott hanem a szikla barázdái. HA az lenne jobban belevésték volna hiszen a lábnyomokat is simán ki lehet venni.
2013. aug. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megint egy "lelet", ami a hívőknek megdönthetetlen bizonyítékul szolgál, a szkeptikusok arcára meg elnéző mosolyt fakaszt.
2013. szept. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ó,te kis cseles,már majdnem rámentem csak megláttam hogy paranormál!
2013. szept. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hihetetlen.
2014. márc. 31. 20:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Ennél még az én lábam is nagyobb. Nem, nem vagyok földönkívüli.
2014. ápr. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!