Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az Aldebaran - Nibiru - Nimru...

Az Aldebaran - Nibiru - Nimru nevek valójában ugyanazt jelentik és ugyanarra utalnak?

Figyelt kérdés

2013. aug. 30. 11:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Nimrura nem nagyon találtam mást, csak arab nyelvű szöveget.

2013. aug. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Arra gondolok, hogy a Föld "eltitkolt és elhazudott történelme" jelentősen kapcsolódik ehhez a bolygóhoz/csillaghoz/csillagrendszerhez,

amit népszerű nevén "Nibiru"-ként emlegetnek.


Nibiru = Ni, Bíró! (kb. : "itt a Bíró, aki igazságosan ítél és hadakozik" ... a "nagy féreghajtó").


Szerintem ez a 3.600 éves keringési ciklus, amit a "Nibiru"-nak (Nimru-nak) tulajdonítanak: csak megtévesztés.

2013. aug. 30. 11:58
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

>Nibiru = Ni, Bíró! (kb. : "itt a Bíró, aki igazságosan ítél és hadakozik" ... a "nagy féreghajtó").


LOL

2013. aug. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
AZTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKKKUR VA
2013. aug. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Súr, tudtam hogy beteg vagy, de hogy ennyire...
2013. aug. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Az Aldebaran egy csillag a bika csillagképben. Vörös óriás és jó messze van. A nibiru egy kitalált bolygó, amitől mindenki rettegett, hogy 2012 december 21-én belénk jön, vagy csak elmegy mellettünk és átugrálnak róla az annunakkik. Állítólag az annunakkik egy csomó gyorséttermet működtetnek rajta (GyK-s mítosz). Állítólag a maják és a summérok is látták (mármint nem a gyorséttermet, hanem a Nibirut), mert a Nap körül kering és 3600 évente elmegy a Föld mellett. De ez természetesen nem igaz, nem kell bedőlni neki. Olyan szó, hogy Nimru meg nem létezik.
2013. aug. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

"Olyan szó, hogy Nimru meg nem létezik."


-persze, hogy a modern ember elméjében nem létezik ilyen szó :-)


Nimru - Nimrud


Persze, hogy nem létezik! :-)


A folyamatosan ismételt hazugság, az viszont nagyon is létezik (az elmékben, amelyek hisznek benne).


Srácok! Az egész csak programozás kérdése.

2013. aug. 30. 21:45
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Persze, Súr, ez mind nagyon szép, de most már vedd be az esti piruláidat. Látod, szép színesek!
2013. aug. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Magyarázd már el hogyan jutottál arra a nagyszerű következtetésre, hogy az Aldebaran és a Nibiru ugyanazt jelenti. :O Tutomal az égadta világon semmi közük egymáshoz.
2013. aug. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ja, aj értem.


Nimru - nimrud Tiszta sor.


Akkor nimru - nimrud - nimród - nimgód - mimgód- mamgód - magóg.


Góg ős Magóg fia vagy te?


Az ne zavarjon, hogy a hazugság és hazugság között is van különbség ám.


Mi értelme lenne hazudni egy Aldebarant és egy Nibirut is? Miért nem elég csak az egyiket? He?

2013. aug. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!