Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek ez mi?

Szerintetek ez mi?

Figyelt kérdés

Ma ~20:40-kor ezt láttam Százhalombattán, az ablakomból, a Katolikus templom felett:

[link]

[link]


A képek a kompaktommal készültek, a kezem is mozgott, csak a színét lehet belőle kivenni.


Ez egy fényes, narancssárgán izzó pont volt az égen a Katolikus templom irányában, ahonnan a mi házunk felé mozgott (Béke utca) lassan, elég lassan ahhoz, hogy kivegyem a fényképezőt a tokjából, bekapcsoljam és beállítgassak pár apróságot. Fényesebb volt a csillagoknál sokkal és némileg nagyobb. Ahogy felénk közeledett, lelassult, mint ha magasságot növelt volna.


Hogy UFO volt-e, azt nem tudom, de gondoltam érdekes lehet valakinek.



2013. aug. 30. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Repülő?
2013. aug. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Narancssárgában? Na ne. Sokszor láttam már repülőt, naponta száguldoznak el. Ja és ennek hangja sem volt.
2013. aug. 30. 21:09
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kínai lámpás:

[link]

2013. aug. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez már logikusabbnak tűnik!
2013. aug. 30. 21:18
 5/9 anonim ***** válasza:

Mivel nem tudtad azonosítani, ezért ez egy Azonosítatlan Repülő Tárgy volt, azaz UFO.

Amúgy ez a lámpás dolog logikusnak tűnik, bár felénk ez nem szokás.

2013. aug. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én már láttam narancssárgán világító repülőt, ami hang nélkül haladt. És nam voltak villogó fények a szárnyain csak egy fényes, világítő fényforrás a törzsén. De ez a sebességétől függ. Ha lámpás volt, akkor nagyon lassan kellett haladnia, ha repülő akkor gyorsabban, de nem feltétlenül nagyon gyorsan. (Amit én láttam az kb két percig tartott mire áthaladt a fél égbolton.) És igen UFO volt, mert nem tudtad azonosítani.
2013. aug. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ufó azonosítatlan repülő tárgy! Különböző fényjelenségeket nem lehet tárgyként értelmezni. Amíg csak látod, addig az csak fényjelenség. Ha ütközik, törik, esetleg hangot is ad, akkor lehet tárgyként kezelni.
2013. aug. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nem az finomítónál az egyik láng?
2013. aug. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hasonlít a finomító lángjára, csak szerinted mozgott.

Nem tudom mennyire mozgott/remegett a kezed, így én azt mondom lehetett akár műhold is!

2014. nov. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!