Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ufo szíriába! Vajon egész...

Ufo szíriába! Vajon egész szíria egy föld invázió elsődleges támaszpontja? Itt az invázió!

2013. szept. 1. 03:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Kamu video.
2013. szept. 1. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, kamu is lehet. Minden videó lehet kamu. Ez is. Sőt, így gondolkodni sem kell rajta, ami alapból is nehéz.

Szerintem semmiféle invázió, meg támaszpont. Ha tényleg elfogadnám azt az elméletet, hogy: "Jönnek az ufók, oszt invázió, meg apokalipszis...", akkor az miért úgy kell elképzelni, hogy utazásban több.ezer évvel fejlettebbek, fegyverekben csak néhány száz évvel, mentalitásban, pedig le vannak süllyedve az ember szintjére???

2013. szept. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Itt a megszokott igen rossz helyesírás látható. Mikor tanulsz meg végre magyarul?


A képen mozgó valami mérete nem lehet nagyobb mint egy méter, de inkább kisebb.

2013. szept. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jaja, háborús övezetben leginkább UFO-k járkálnak, véletlenül sem rakéta, felderítő robotgép stb. Csakis ufo lehet. És köztudott, hogy az ufokutatók is odajárnak filmezni, mert az olyan jó dolog miközben bambáznak, tökre mundenkit felizgat, hogy bármelyik percben szétlőhetik a fejét.
2013. szept. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
meghaltam, kikészültem:))
2013. szept. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a szíriai légtérben drónok mászkálnak, nem ufok.

bár lehet a szírek annak vélik ezeket a robotrepülőket.

2013. szept. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, ez már a krixkraxi-reptoid meg lumbulábi flotta előörse! Ez az űrhajó kimondottan reptoid típus és kezdődik a gyarmatosítás, jaj végünk van :O

Ja és szkeptikuska vagyok mit lépjek? :D

2013. szept. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jön baz­meg. Az invázió. Az.
2013. szept. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!