Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Eszrevettetek mar hogy 2008-...

Feher.farkas@tihi kérdése:

Eszrevettetek mar hogy 2008- 2009 tol megnott az ufok latogatasa?

Figyelt kérdés

sziasztok mielott belekezdenenk szeretnek tisztazni par dolgot

UFO=undetected fliing object=azonositatlan repulo targy nem eloleny

romanul is megvan OZN=obiect zburator neidentificat

magyarul miert nincs meg az hogy ART=azonositatlan repulo targy

na a kerdes az miert erdeklodnek az urlenyek irantunk otleteket kernek



2013. szept. 10. 11:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Mert a magyarok szavakkal beszélnek, nem rövidítésekkel. Nem vettem észre, engem se 2008 előtt, se utána nem látogattak meg.
2013. szept. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
koszi a szep valaszt most komolyan nincs harag de en azt mondom hogy atlagban mivel a NASA tobb ufot eszlel manapsag mint azelott
2013. szept. 10. 11:32
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed, hogy a NASA több ufót észlel? Megírták neked emailben? Majd biztos az orrodra kötik. :)
2013. szept. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
igen, tele van a kert velük.
2013. szept. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Észrevettétek már, hogy sokkal több ufós kérdés van itt, mint 1654 és 1893 között?


Mert szerintem igen, de bizonyítani nem tudom.

Azt vettem észre, hogy – az egyébként örvendetes – sajtószabadság a szemét terjedésének szabadsága is a nyakunkba szakadt.

2013. szept. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha több is az UFO-észlelés, amiről értesülsz, az nem annak köszönhető, hogy több UFO repked odakünn, hanem annak, hogy:

- egyre több ember futkos kamerával, vagy más eszközökkel, amivel meg lehet örökíteni egy eseményt;

- egyre több emberhez és egyre gyorsabban jut el az információ;

- egyre több a kamuhír.

2013. szept. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

aha, észrevettem.

a gyakori kérdéseken, a paranormal oldalon, meg a videómegosztón.

de a valóságban, soha nem láttam.

2013. szept. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
5 koszi igazad van ha olvasod halas vagyok a valaszodert a tobbi pedig minek olvassa ha nem tetszik a fokerdes a "cim" ne olvassad egyebkent ne nezzetek az UFO kategoriat nezd a szerelem es szex kategoriat az "erdekesebb biztos"
2013. szept. 10. 20:59
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, ahhoz képest, hogy gyerekkorom óta megy ez az ufómizéria, ráadásul - mint írod - 2008-2009 tol megnőtt az észlelések száma, a 40 évem alatt összesen 1, azaz egy UFO-t láttam.

Lehettem 16 éves, lent nyaraltam vidéken, és az a - helyiek által meg nem értett - ötletem támadt, hogy kint alszom a szalmakazal tetején.

Mielőtt elaludtam volna, bámultam a csillagokat, amelyek köztudottan jobban láthatók távol a város fényeitől.

Csodálatos látvány!

Na szóval, egyszer csak az addig vagy egy órán át megfigyelt, ötszög alakú csillagkép egyik tagja, elmozdult és nyugodt, lassú tempóban távozott Dél felé (vagy mittomén merre). Ne voltak villogó fények, csészealj, kicsi szürke emberkék, csak egy csillag, ami megunta addigi pozícióját és távozott.

Simán lehetett egy űrhajó is. Mármint a amcsiké, vagy a ruszkiké. De mivel nem tudtam azonosítani és repült, hát UFO lett. Ennyi. 40 év és ennyi!

2013. szept. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha szerinted az UFO kategória érdekesebb, mint a szex, akkor nagyon sajnállak ;)
2013. szept. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!