Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit szoltok ehez?

Mit szoltok ehez?

Figyelt kérdés

Az eset 2013. szeptember 6-án történt, amikor egy Észak-Karolinában élő fiatal pár úgy döntött, végre a saját szemükkel is meglesik a hírhedt Brown Mountain környéki fényeket. Alig egy órányi autózás után azon a helyen parkoltak le (Wiseman's View), amelyet a barátaik úgy jelöltek meg, hogy onnan lehet a legjobban megfigyelni a jelenséget.


Nagyjából két óra várakozás után aztán, megpillantottak egy furcsa fényt a hegygerinc felett, tőlük alig néhány száz méterre, nyugatra. Az UFO egy ideig még a hegygerinc mentén haladt, nem sokkal később azonban irányt váltott és feléjük indult. Átjött a hegygerinc felett, majd miután odaért az autójukhoz, többször is - látszólag szándékosan - erősen rácsapódott a jármű tetejére. A rettegő szemtanúk úgy érezték, mintha direkt tönkre akarná tenni azt.


A pár elmondta, az egyik nagyobb ütés az autó hátsó részét találta el, amitől betört a hátsó ablak, beszakadt a csomagtartótető, a hátsó tengely és lengéscsillapító pedig olyan súlyosan megrongálódott, hogy mozgásképtelenné vált a jármű.



2013. szept. 12. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hol a hiteles hírforrás? Na mindegy.


Melyik a valószínűbb? :

1. a fent leírt eset vagy

2. a párocskának pénzre volt szüksége, ezért totálkárosra nyomatták az autót a haver darus kocsijával, hogy felvehessék a pénzt a biztosítótól, plusz még kitaláltak egy hihetetlen történetet hozzá, amit megint csak jó pénzért szívesen elmondanak UFO-s újságoknak.

2013. szept. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem találok szavakat
2013. szept. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Én szeptikuska vagyok, de nagyon hihető a történet. Bár a paranormális pécsistop link nagyon hiányzik.
2013. szept. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ittvannak.hu-n vannak 2 fénykép is
2013. szept. 12. 16:01
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"ittvannak.hu-n vannak 2 fénykép is"


igen, le van fényképezve az újságcikk, meg van egy leponyvázott autó, amiből marhára nem látszik semmi.


Most már elhisszük ........

2013. szept. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Gondolkozz kicsit. Ilyen odacsapkodós módszerhez, mi primitív földi lények folyamodunk akciófilmekben. Ott szokta helikoffer püfölni a talpával a menekülő autót.

Ezektől az izéktől én többet várnék.

2013. szept. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Owen Scruggs, a seriff helyettese ugyan nem akart kamera elé állni, de az egyik kávézóban elmondta nekik, hogy arról a helyről, ahol az állítólagos támadás történt, már többször számoltak be furcsa, természetfelettinek tűnő dolgokról, de ilyesmihez még csak hasonló sem történt soha és hozzátette, egész életében nem látott még ehhez foghatót:


"Az autó egy felülről érkező támadás következtében sérült meg, ez egyértelműen látszik. Olyan, mintha egy óriási kalapáccsal felülről jól megcsapkodták volna. Megpróbáltunk festékmintákat venni a sérülések helyéről, de a rendkívül mély és durva karcolások és horpadások ellenére sem találtunk rajta semmiféle idegen anyagot."

2013. szept. 12. 16:44
 8/10 anonim ***** válasza:

Én erre csak ezt tudom mondani:

[link]

2013. szept. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hogy ez hogy jött ide nem tom.űde köszönjük ezt az infott
2013. szept. 13. 15:58
 10/10 anonim ***** válasza:
lol én odamentem volna oszt úgy búránrúgtam volna Ítit mint Naruto Peint! hát a saját járművét tegye tönkre ne az enyim!
2013. szept. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!