Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Léteznek űrlények ha igen...

Léteznek űrlények ha igen akkor hogyan szaporodnak?

Figyelt kérdés
arra gondolok hogy nevelik a kis alieneket? oviban járatják őket? vagy szoktak részegen vezetni Űrhajót? vagy milyen társadalmi életet élnek? vannak-e ott szexi Űrcsajok ? és melyik a legmenőbb csészealj?és melyik a legjobb horror film amit utazás közben néznek? :DDDDDD

2013. szept. 26. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Száll a képzelet...
2013. szept. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2013. szept. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos infot 2-es válaszoló xDDD
2013. szept. 27. 07:58
 4/9 anonim ***** válasza:

Ürlények nem létezhetnek!

Szaporodásuk csak az internet szennyoldalain lehetséges.

Az idősebbek között volt néhány idióta, akik előszeretettel terjesztették a filmproducerek mesterkedéseit. Sajnos gyermekeink már ebbe születtek bele. Az internet viszont melegágya lett ennek.

2013. szept. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ááá embeer.. Ne fárassz már.

Lehet ők űrlényes láncfűrészes sőt lézerkardos horrorokat néznek! Meg embereseket.. csak ott sose mi győzünk a végén. :D

Mekkora pihent elme vagy te...

Megnézetnék veled inkább egy alien sci-fit.

2013. okt. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már láttam az alien sci-fit. Qrva jó film. xD
2013. okt. 2. 10:52
 7/9 CaptainTurbomuffin válasza:
Én nagy híve vagyok annak, hogy 100% ban semmi sem lehet biztos, de ez szerintem mégis igen, mert szinte végtelen az olyan rendszerek száma, amin olyan vannak bolygók és holdak olyan körülményekkel, mint a Földön. Egy elmélet szerint, amely a tejútrendszer méreteiről való becslések alapján készült, csak a mi galaxisunkban akár milliónyi bolygón lehetne élet, ebből úgy emlékszem hogy kb. 10000 en olyan magas fejlettségű, hogy űrutazásra képes is legyen. Az én véleményem szerint sokkal több is lehetne, mert nem csak olyan bolygókon lehet élet, amelyeken O2 és folyékony víz van ( gondolj az extrém földi életre ). És ha tudnak 1esek a fénynél gyorsabban utazni ( mondjuk más galaxisból ) ez a szám megint pár 0ással nőhet. Ha ilyen óriási mennyiségű lehetséges élet van, biztos, hogy van közöttük pár erotikus párzási szokású, vagy földi életforma ( te ) számára ideális is ( szexi ). Ne felejtsük el hogy az előző számok csak a bolygókat határozzák meg, azaz annál is több lehet, mert valószínűleg 1 bolygón ( ha van élet ) több faj is lehet ( lást Föld. ).
2013. okt. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogyan szaporodnak? Hát mit tudom én! A kis alienek nem járnak oviba, mert 2 - 3 óra múlva már megnőttek. Annyiért meg kár fizetni hogy oviba járhasson. Részegen meg nem vezethetnek, mert ők betartják a Kreszt. Nincsenek szexi űrcsajok, minden űrlény egyforma. Zöld testű, fekete szemű, két pontból áll az orra, s nincs szája. Füle sincs, de jobb is így, mert mikor elsuhan egy meteor mellettük, nem fájdul meg a fülük. A legmenőbb csészealj meg a TÁNYÉR 2000. Olyan gyorsan megy mint a frizbi. Horror filmet meg nem néznek, mert olyan rondák, hogy elég nekik ha magukra néznek
2013. okt. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
# 8-as haláli a kommented! xD
2013. okt. 15. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!