Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha az UFOK elrabolnak valakit,...

Ha az UFOK elrabolnak valakit, annak adnak valami előjelet?

Figyelt kérdés
2013. szept. 29. 08:21
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Mert tegnap történtek furcsa dolgok:

Unokatestvérem felhívott telefonon. Felvettem és valami furcsa hangok voltak, nem tudom elmagyarázni, mint valami rossz dubstep. Ő is hallotta. Nem ő viccelt meg mert ő is ugyanúgy fél az ufoktól ahogy én. Után hívott engem és azt jelezte neki, hogy a hívott szám jelenleg nem elérhető. Tegnap este meg a TV szaggatottan ment, csak az egyik csatorna de az mindegyik TV-n. Már egyre jobban félek, trollok, 'viccesek' kíméljenek, mert nem viccesek és ne is ijesztegessenek.

2013. szept. 29. 08:27
 2/13 anonim ***** válasza:

Nincs előjele, egyszercsak jönnek és visznek.

A telefonban a hang jöhetett bárhonnan, az én telefonom is sokszor nem elérhetőt jelez, amikor a barátnőm hív, pedig elérhető lennék, talán olyankor túlcsúfoltak a vonalak, a szaggatott TV adás is gyakori, ilyenkor hangolják át a szolgáltatók.

2013. szept. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm egy normalis válasz végre! De azt a hangot akkor mi okozhatta?
2013. szept. 29. 08:36
 4/13 schocko ***** válasza:
Szoktak hagyni cetlit...
2013. szept. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Elkiabáltam, mégis van aki viccesnek érzi magát...
2013. szept. 29. 08:58
 6/13 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy a hangot mi okozhatta, talán valamilyen áthallás, de szerintem az UFOK nem dubsteppelnek.
2013. szept. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem kell ennyire belemélyedni a témába. Próbálj józan ésszel gondolkodni. Nézz utána, hogy az ilyen elrablásos történeteket ki, és mikor meséli. Az ismeretségi körödben nem fordulhatott elő ilyen eset. Az esetek mindig, a médiából származnak, és olyan helyekről, aminek nem tudsz utána nézni hogy létezik e egyáltalán az a hely. Tehát az esetek mind kitalált történetek. Amiket azért mesélnek, hogy az ilyen kishitű, és buta embereket átverjenek, megtévesszenek. Az a híres ember, nem tudom a nevét, valami danöken, aki az idegenekkel magyarázza a földi ember létrejöttét, nos az is csak a hírnévért csinálja. Mert másképp, normális értékkel nem tud érvényesülni a világban, hát kitalált egy álltudományyal magyarázott mesét.

Nyugodjatok meg szépen, mert nincsenek idegenek, nincsenek vámpírok, de még csak a Mikulás sem létezik! Ha gondolod priviben alátámasztom paraszti ésszel hihetően.

2013. szept. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
na megvan a haverod??
2013. szept. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A földönkívüliek nem adnak előjelet, az általad tapasztalt dolgokat Slender Man okozta. Vigyázz, mert el fog érted jönni!
2013. szept. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 istvan82 válasza:
100%
először bejelölnek facebookon:)
2013. szept. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!