Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az E. T. -k ezért csonkítják...

Az E. T. -k ezért csonkítják meg a teheneket?

Figyelt kérdés

Vannak feltevések, hogy az ET-k csonkítják a teheneket. De miért tennének ilyet?


Miért nem mások?

- pontos bemetszések vannak a tetemeken, olykor csak a nyelv, szem vagy az állat nemi szerve hiányzik, de MINDEN esetben az állat VÉRE hiányzik

- egy ragadozó ilyet nem tenne és széttépné a tetemet, ergó ezzel nem egyeztethető össze

- a ragadozók nem csak a szarvasmarhákat ölnék meg hanem pl. juhokat is. Ilyenek mégsem fordulnak elő, mindig csak a szarvasmarhák

- Azonban nem vezetnek lábnyomok a tetemhez, mintha az állat csak össze esett volna magától vagy fölülről(!) ejtették volna le, egyáltalán nem láthatóak földtúrások, amit az állat tett volna kapálódzás közben. De ki tudna fölemelni egy fél tonnás állatot?

- volt feltevés, hogy a katonaság, kormány teszi ezt. Hogy miért, azt fene tudja, de könnyebb lenne felvásárolniuk egy kész marha állományt, ahelyett hogy szegény parasztokhoz lopózkodjanak be a lebukás veszélyével. Ha helikopterrel emelik fel az állatot, a gazda meghallotta volna a gép zaját

- sokszor láttak fénygömböket, azonosítatlan repülő tárgyakat ahol a marhákat megölték

- az ufó észlelések összeegyeztethetők a szarvas marha csonkításokkal


No de miért csonkítják meg őket? Sokáig keresték a választ, de a biológia megadja rá:

Kiderült, hogy bár a majmok hasonlítanak természetileg legjobban hozzánk, azonban a szarvasmarha vére még jobban össze passzolna az emberével.

A tehenek vérében található hemoblogin felhasználható megtermékenyítésre ( [link] ).

Ezen megtermékenyítések során a női petesejtet kémcsőben termékenyítik meg a férfi ivarsejttel, hogy utódokat hozzanak létre.


Ergo: hibridizációs programhoz használják az ET-k. Nyilván könnyebb és nem annyira feltűnő egy állatot elrabolni, mint egy embert. De az ember elrablásos beszámolókban ugyanerről van szó: megvizsgálják az alanyt vagy sperma mintát vesznek belőlük, a nőktől pedig petesejt minták. Voltak elraboltak, akik furcsa kinézetű, hibrid, ufonauta-ember gyerekeket láttak.


Gondoljatok bele, ha egy idegen faj ide látogat. Nem kellhet nekik a bolygónk, a nyersanyagok stb. mert azok más földszerű bolygókon is fellelhetőek, ellenben az itt élő állatok és emberek egyedülállóak, máshol lehet nem is élnek ilyenek. Így érdekesek lehetünk számukra.


Na vélemények?


Üdv, George Adamski



#földönkívüli #UFO #hibrid #E.T. #mesterséges megtermékenyítés #hibridizáció #csonkítások #szarvasmarha csonkítások #hemoblogin
2013. nov. 13. 20:54
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Állítólag az Amerikai hadsereg végzi titokban ezeket a csonkításokat,hogy a sugárszennyeződés hatásait vizsgálják az állatok lágy szöveteiben.Mivel ezek a marhacsonkításos esetek azokban a körzetekben történtek,ahol kísérleti atomrobbantásokat hajtottak végre az 1950-es évektől.Ez csak egy feltételezés,de ebből a filmből érdekes dolgok derülnek ki,amit vagy elhisz az ember,vagy nem.Számomra meggyőző ez a teória,ezekre a rejtélyes esetekre.Nem zárom ki az UFO-kat sem,de azt nem értem,hogy nekik mi céljuk lenne ezekkel a kísérletekkel? (Itt a dokumentumfilm linkje: [link]
2013. nov. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
# 20 zöld-kéz :D
2013. nov. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

Ha megy a zöld kéz neki kezet foghatok, mert egyezik a szintetek.

De ismerős, de mi az istennek fordítottad le? Direkt LINKELTEM, hogy ne kisregényt kelljen legörgetni aki ide benéz, hanem csak rá megy a linkre.

Sőt, a lefordítás elég túlzás, ne add itt az álszentet, inkább fogalmazzunk úgy,hogy bevágtad a gugli fordítóba és kimásoltad a nyelvtanilag helytelen és összefüggéstelen szöveget. Tudod a google fordító, nem a legjobb,....még hogy lefordítottad.lol


21-esnek, köszi az értelmes választ.

A céljuk ismeretlen így tippelhetünk.

De ha a hadsereg az, akkor elég ocsmány munkát végeznek szegény polgárok sínylik meg.De nem lenne nekik is egyszerűbb felvásárolni jó pár marhát és laborban megvizsgálni, tesztelni stb? És így minden titokban maradna.

2013. nov. 14. 00:02
 24/39 anonim ***** válasza:

Ne tegyél megjegyzéseket, a nagy George Adamski Megvolt az önreklámozás mehetsz tovább! nem vagy te olyan nagyfiú hogy más emberek nevében véleményt, alkoss # 20-as legalább

normális válaszokat ad. veled ellentétben aki csak reklámozza magát ... Továbbá nem vagyok hajlandó komonikálni .

Veled. a véleményedet máskor tartsd meg magadnak nem vagyok kíváncsi

rád!:).

2013. nov. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

"az ufó észlelések összeegyeztethetők a

szarvas marha csonkításokkal

No de miért csonkítják meg őket? Sokáig

keresték a választ, de a biológia megadja

rá:

Kiderült, hogy bár a majmok hasonlítanak

természetileg legjobban hozzánk, azonban

a szarvasmarha vére még jobban össze

passzolna az emberével.

A tehenek vérében található hemoblogin

felhasználható megtermékenyítésre" már miért csonkitottság meg a földönkívüliek, a szarvasmarhákat? Nos, "az ufó észlelések összeegyeztethetők a

szarvas marha csonkításokkal

No de miért csonkítják meg őket? Sokáig

keresték a választ, de a biológia megadja

rá:

Kiderült, hogy bár a majmok hasonlítanak

természetileg legjobban hozzánk, azonban

a szarvasmarha vére még jobban össze

passzolna az emberével.

A tehenek vérében található hemoblogin

felhasználható megtermékenyítésre" már miért csonkitottság meg a földönkívüliek, a szarvasmarhákat? Nos, feltehetően egy földönkívüli értelmesebb annál, mint, hogy teheneket csonkítson meg biztos lenne valamilyen technologiájuk.erre is lehetségesnek tartom, a földönkívüliek létezését de nem tartom valószinűleg, hogy a földet célozták volna meg, mint lehetséges uticél, a többmilliárd bolygók köztt. nekem is ahogy mindegyik épeszű embernek, a véleménye az hogy ez csak egy mese a többi troll kérdés közül. személyes véleményem pedig ez. [link] Üdv, Dr. Jigsaw pszichológus Ufókutató szakember.

2013. nov. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

Az ítik nem csonkítanak teheneket. Innentől az egész leírás, amit a kérdés kifejtős részében írtál hiteltelen, jelentőségét veszti. Ez az igazság. (Íti nem létezik, az csak egy kitalált mesefigura. De még ha elfogadjuk, hogy íti alatt földönkívüli értelmes lényekre gondolsz, akkor is egy nagy logikátlan, életszerűtlen baromság marad az egész sztori, feltételezés.)


Neked viszont nem az igazságra van szükséged, hanem arra, hogy minél nagyobb ökörségeket írjanak válaszként a válaszolók a kérdésedre. Ez a trollkodás, nem pedig az, ha valaki valós választ ír a kérdéseidre. Tényleg össze kéne titeket kötni Annácskával. (Nekem amúgy is gyanús, hogy nem ugyanaz a személy vagytok-e, két különböző reggel?)

2013. nov. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

jajj Sceptic húzzál már innen. Egy lenéző bugris vagy, akit semmivel se lehet meggyőzni, sőt nem is meggyőzni elgondolkodtatni. Írtál valami cáfolatot biológiai, genetikai szempontból? Nem. Közöd nincs a tudományhoz, hiába hívod magad szkeptikusnak, csak a sértegetéshez. Csak beírod hogy b*romság. Huha huha na erre mit lépjek?

És E.T., tudod földönkívülit jelent mi másra gondolnék? Most direkt írtam hogy ET, nem pedig UFO, most ebbe kötnek bele, nem hiszem el..xD

2013. nov. 14. 17:41
 28/39 anonim ***** válasza:

Látod, ha a megfelelő megnevezéseket használnád, akkor legalább ebbe nem tudnánk belekötni, mi, szkeptikusok. De még erre sem veszed a fáradtságot, aztán még neked áll feljebb. De láttad, feltételeztem utána hogy értelmes földönkívüli lényekre gondolsz E.T. alatt, szóval nem értem, mirefel a felháborodásod.


Egyébként elárulom, hogy a kifejtős részt el sem olvastam. Már maga a kérdés is eleve olyan (bújtatott) állítással indít, ami eleve nem igaz, hibás alap, rossz kiindulópont (földönkívüli értelmes lények csonkítják a teheneket). Így a többi eleve bukó, bármit is írtál a kifejtősbe. Ahhoz meg elég hosszú és unalmas volt, hogy a második sor után elúnjam a hülyeséget. Ezért írtam hogy baromság, bármi is az.


Másrészt, már a neved is fémjelzi, hogy hülyeség lesz a kérdés... Eddig mindig az volt. Tudom, ez sztereotipizálás, de Te csinálsz neki alapot. Aztán meg hőbörögsz, ha szóvá teszik.


Ez is trollkodás, hiába hogy Te nem annak látod.

2013. nov. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

"Nekem amúgy is gyanús, hogy nem ugyanaz a személy vagytok-e, két különböző reggel?"


És még én gyártok összeesküvés elméleteket :-D

2013. nov. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

De néhány érv, a teljesség igénye nélkül:


Amely lény képes a csillagközi utazásra, az nem teheneket fog elrabolni, meg nem a nyelvüket és a szemüket vágja ki, és nem viszi el mind a 30 liter vérét. Ők is tudják, hogy egy deci vér is pontosan ugyanannyit jelent vizsgálódás szempontjából, mint 30 liter. Feleslegesen meg nem fognak energiát pazarolni, az is biztos.


Ezek az idegen lények azt is tudják, hogy egy bolygón csak egyféle alapon működő bioszféra alakulhat ki. Tehát megvizsgálhatnak egy baktériumot is, hogy megtudják, milyen alapú élet működik az adott bolygón, nem kell egy bazinagy tehénnel bíbelődni. Pontosan ugyanannyi információt tudnak kinyerni egy fűszálból vagy egy szúnyogból is a biológiai felépítésünket illetően, mint egy tehénből. Tehát nincs értelme tehenet trancsírozni, logikátlan, nem életszerű.


Kábé ezek az érvek. Nem mondom, hogy nem volt ilyen tehéngyilkolászás, mert az megeshet. De ez a háttérsztori amit kerítettél hozzá, ez nonszensz, marhaság. Ennél még egy korábban válaszoló válasza is életszerűbb, hogy az amcsi hadvezetés radioaktív tesztelésre használta a teheneket. Sokkal több értelmét látom, mint ennek a földönkívülis kitalációnak.

2013. nov. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!