Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetséges, hogy valójában...

Lehetséges, hogy valójában egy az egész Tejútra kiterjedő galaktikus államforma tagjai vagyunk és csak nem is tudunk róla?

Figyelt kérdés

Nektek nem furcsa, hogy a múltban a beszámolók szerint az idegenek folyamatosan háborúztak egymással itt a Földön, most meg már nincs semmi ?

Itt alaposan kitárgyaltuk az ókori atomháborúkat :

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__5029..

De ezeken kívül minden nép hitvilágában benne van az istenek harcai egymás ellen, sokak szerint Atlantisz is egy ilyen háborúban veszett oda .

Viszont nagyjából Krisztus születése óta, nincsenek ilyen kaliberű harcok, de miért ?

Tudjuk, hogy Krisztus a békét és az egymás iránti szeretet hirdette, de később a zsidók keresztre feszítették és utána a monda szerint felszállt az égbe atyjához . Ebből következik, hogy Jézus valójában nem is ember lehetett, hanem földönkívüli, azon belül is a plejádiak fényküldötteihez tudnám hasonlítani, a békéről szóló prédikálásai miatt . Aki nem halott még a plejádiak tanításairól annak tessék egy kis ízelítő :

http://www.youtube.com/watch?v=DIRMYb4ZVxY&list=PLEA6D68C614..

(elismerem elég agyzsibbasztó, de szentelj rá pár percet)

Tehát visszatérve, Jézusnál az idegen háborúk és a nyílt idegen jelenlét megszűnt . Az már más kérdés, hogy burkoltan ma is jelen vannak a Földön . Elképzelhető, hogy az idő előtt nem csak itt, hanem a Tejút többi részén is háborúk dúltak a földönkívüliek között . De Krisztus születése körül ezek a harcok befejeződtek és békét kötöttek egymással az idegenek . Talán megalkottak egy galaktikus unióféleséget és minden technikailag még nem annyira fejlett bolygóra leküldtek egy ilyen Jézus szerű idegent, hogy ráébressze az ott lakókat az összefogásra .

Most jogosan kérdezhetitek, hogy akkor miért nem szállnak le ide és mondják azt : "Üdvözlet földlakók a Galaktikus Köztársaságban ! "

Lehet még korábban nem volt szabályzatba véve a még fejletlen bolygók látogatása, hiszen itt a Földön is nyíltan uralkodtak régen . Lehet amíg nem készültünk fel rá vagy nem tudjuk elhagyni a saját naprendszerünket addig egyezmény tiltja a kapcsolatfelvételt .

Te mit gondolsz ? Örülnél ha egy ilyen galaktikus közösségbe tartoznánk ?


2013. dec. 6. 10:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

érdekes feltételezés.

a nasa, meg a tudósok sem tudnak még róla...akkor hogy van az, h te meg tudsz róla, meg jó néhány bulvárújság?

ezt soha nemértettem:)

meg a jutyub ne legyen már hivatkozási alap, egy ilyen komoly kérdésben, nem gondolod, annácska?

2013. dec. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Baromság, összeesküvés-elmélet. Azok vesztegetnek ilyesmire időt, akik nem dolgoznak.
2013. dec. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
87%
Ráadásul ez kb. a századik ilyen kérdés. Tényleg nem értem: MIT nyersz vele, ha néhány naiv, ostoba embertársammal esetleg elhiteted, hogy ilyesmi létezik? Mégis mitől lesz az neked jobb, hogy megtévesztesz általad még csak nem is ismert embereket? Tényleg felvilágosíthatnál minket ez ügyben.
2013. dec. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

"Lehet amíg nem készültünk fel rá vagy nem tudjuk elhagyni a saját naprendszerünket addig egyezmény tiltja a kapcsolatfelvételt."


A tudományos vizsgálati módszerek szerint mindig az egyszerűbb, kevesebb elképzelt dolgot tartalmazó feltételezésből kell kiindulni.


A te általad felvázoltakhoz elég sok mindent kell feltételezni: idegenek jelenlétét, titkolózásukat, a te (NASA-t felülmúló) jólértesültségedet, egy galaktikus szövetség létét, talán még a repülő spagettiszörnyet is.


Ezzel szemben áll az a feltételezés, hogy csak túl sok sci-fit nézel.


A tudományos vizsgálatok elve alapján az utóbbi eset sokkal kevesebb feltételezésből indul ki, így hát sokkal valószínűbb.


Én tehát az utóbbit fogadom el realitásként.


Pedro

2013. dec. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Látom sokan, nem értik ezért leírom :


Ez csak egy elmélet, nem írtam sehol, hogy 100%-osan így van, ismétlem ez csak feltételezés, hogy akár így is lehet !

2013. dec. 6. 11:20
 6/28 Shai-Hulud ***** válasza:
89%

Persze, ha így kérdezed, a válasz az, hogy lehet.

Csak éppen k.rvára nem valószínű.


Pedro

2013. dec. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Egy államban az vesz részt, aki részt vesz benne. A hangyák hiába élnek az EU területén, nem tagjai az EU-nak.


Én azt nem értem, hogy magára valamit is adó, értelmes, intelligens ember miből gondolja, hogy a múltban itt bármiféle idegen lények háborúztak. (Nem, a videotrükköket nem fogadom el bizonyítéknak. Meg a képzetlen, vagy képzett, de megzakkant emberek agymenéseit sem. Fél órát hallgatok ilyen zenét http://www.youtube.com/watch?v=vFi7YZIW7Ws és különbet találok ki bármelyiknél.)

2013. dec. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Emlékeztetnék mindenkit, főleg a 31%-os válaszolót, hogy ez egy Ezotéria rovat, azon belül is UFO észlelések . Itt akármilyen hihetetlen UFO-król szóló kérdések vannak .

Egyik kérdéshez sem kötelező válaszolni, ha mégis megteszed, normálisan tedd és ne személyeskedve, mert ezzel csak a saját szegénységi bizonyítványodat állítod ki .

Például leírod én egyetértek veled ebben meg abban, vagy nem értek egyet ezért meg azért, ennyi, de normálisan !


31%-os gondolom azért vagy ennyire felháborodva, mert nagyon vallásos keresztény vagy . Te azt gondolod, más meg mást, én se megyek a vallás rovatba osztani az észt és szidni mindenkit, mert tiszteletben tartom amit ők gondolnak, állj hozzá a dolgokhoz te is így :-)


És akkor a végére 5000-szer is leírom : nem én vagyok a GeorgeAdamsky nevű felhasználó .

2013. dec. 6. 13:30
 9/28 anonim ***** válasza:

Érdekes, én is írtam egy konkrét ufó-észlelésről, mégis átrakták a humor rovatba. Pedig abban sem voltak nagyobb marhaságok összehordva, mint ebben a kérdésben...


Vajon mitől függ az, hogy egy kérdés mitől humoros, és mitől ezós?

2013. dec. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Offoljátok még szét a témát, egyszerűen nem lehet vele betelni ...


Az egyetlen válaszolónak Pedro-nak köszönöm, hogy a kérdésre válaszolt .

2013. dec. 6. 14:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!