Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Földönkívüliekről szóló honlap?

Földönkívüliekről szóló honlap?

Figyelt kérdés
Nem annunaki meg replikán vagy mi franc. Nem fórumra, idegbeteg, figyelemre vágyó emberek. Lehet a képzelet szüleménye is, valóságos is ( bár nincs bizonyíték, hogy valaha is értelmes élet lett volna a Földön [ az embert leszámítva ] ). Régi történetek, fantázia születtek, tudós elméletek, stb. jöhet. Köszi :)

2013. dec. 20. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Majd a szakértők mondanak párat, itt úgyis sok van.

Csak tudnám, hogy honnan tudják a nevüket azoknak a reptillánoknak, annunakiknak, stb. (amik elvileg fejlettek), ha még azt sem tudjuk, hogy egyáltalán élnek-e rajtunk kívül más bolygón.

De a sok tudós ezen az oldalon (biztos, hogy a NASA beépített emberei :-D :-D ) már tudja mi a nevük azoknak az űrlényeknek. Nincs mese, mindent tudnak...


Boldog karácsonyt! :-)

2013. dec. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

kérdező....ha fel lennél rá készülve, küldenék egy könyvet amit ha elolvasol és elgondolkodsz rajta, lehet hetekig nem fogsz aludni, a tartalma miatt.

nem is engedték kiadni itthon, csak kézről kézre terjed, itthon is csak kevés ember hallott róla, de aki elolvasta, azt írták, h bár ne tették volna...

van két film is a témában


negyedik típusú találkozások


dark skies( sötét égboltok)


nézd mindkét filmet.

a könyv ezt a hatást váltja ki, azzal, ami benne van....az igazság egy szeletkéjéről beszélek csak.

2013. dec. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező Én személy-szerint nem tudok ilyen oldalt, de majd jönnek a nagy fejesek és remélhetőleg útba igazitanak és hogyan mered azt mondani, hogy nincsenek ( reptoidok, annunaki, stb. ) ezek a mágikus lények vagy nevezük őket kis zöldeknek "LÉTEZNEK" a fantáziánkban. Üdv, J Ügynök ;)
2013. dec. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
te biztos nem vagy j ügynök...
2013. dec. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Itt van több kategória is, 1-2 bejegyzés szkeptikus is, szóval több oldalról van megközelítve a téma, de alapjában véve nem utasítja el a földönkívüliek ide látogatását:

[link]

2013. dec. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 James T. Kirk ***** válasza:
2013. dec. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
# 4 Úgy tudom, hogy senki sincs fent "J Ügynök" néven kivéve engem Üdv, J Ügynök :-)
2013. dec. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mi van újra reggeltél...?
2013. dec. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
# 8 Én nem regeltem újra több hónapja ez a nevem. :-D
2013. dec. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

"kérdező....ha fel lennél rá készülve, küldenék egy könyvet amit ha elolvasol és elgondolkodsz rajta, lehet hetekig nem fogsz aludni, a tartalma miatt."


Én felkészült vagyok, úgyhogy jöhet a könyv :)

Nos, megnéztem mindkét filmet, de nem értem, hogy ezekből milyen következtetést kellene levonnom. Mindkettő a fantázia szüleménye, amit megtörtént esetnek állítanak be, de semmi köze a valósághoz. Ezzel a módszerrel próbáltak már megvezetni embereket (Kannibál holokauszt, Ideglelés, Olajfalók stb. ), persze akikben nincs egy egészséges szkepticizmus, azoknak hatalmas élményt jelentenek ezek a "valós" dolgok. Hiszek a földönkívüli életben, talán még abban is, hogy a Földet is látogatják, de azzal legyél tisztában, hogy minden platform tele van hatásvadász sületlenséggel, ostoba összeesküvés-elmélettel és örüljünk, ha ezeknek 1%-a igaz, de még ezt is soknak tartom, úgyhogy mindenhez állj szkeptikusan, gondolkozz logikusan, nézz utána a hitelességnek (bár ez majdnem lehetetlen), és tudsz majd aludni minden könyv és film után.


A kérdezőnek: [link] ;)

2013. dec. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!