Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Most komolyan nincs itt...

T_GaRami_a kérdése:

Most komolyan nincs itt senki, aki nyitott az űrlények létezésére?

Figyelt kérdés
Az ilyen kérdéseket mindig elviccelik itt. De én ezt most komolyan írom. Ha egyetlen egy ember is van itt, aki hívő én már annak is örülök. Vagy itt senki se hisz ebben? Ez olyan hihetetlen? A szkeptikusok érveljenek a saját meglátásuk szerint és a hívők is.(ha egyáltalán vannak olyanok) Kíváncsi ki mit mond. Én se mondom, hogy 100%, hogy léteznek és aki nem ezt mondja, az hülye, de azért nyitott vagyok rá.

2013. dec. 20. 21:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem hit kérdése. Vagy vannak, vagy nincsenek. Ma még nincs rá konkrét bizonyíték, hogy léteznek vagy itt jártak volna. Ne gondold, hogy kevésbé szeretném megismerni őket mint egy "hívő".
2013. dec. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
:DDD Jigsaw
2013. dec. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
A Földön kívül 100% hogy létezik még intelligens élet, de abban én sem hiszek, hogy ide eljöttek már! :)
2013. dec. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
86%

A legfogasabb kérdés az egyidejűség, azt ritkán szokták említeni. Könnyen lehet, hogy a civilizációk akkora távolságra vannak egymástól, hogy nem élünk - a civilizációnk nem él - annyi ideig, hogy odaérjünk, vagy ők ide.

Amúgy abban semmi tudománytalan nincs, hogy esetleg ide látogatnának ilyenek. Csak erre nézve kevés és kétes bizonyíték van.

2013. dec. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nincs bizonyíték létezésükre, attól még létezhetnek. Arra sincsen bizonyíték, hogy nem léteznek, de attól még lehet, hogy nem léteznek. Bár nem tudom, mi számítana kétségbevonhatatlan bizonyítékként. Mert ugyebár még a valós dolgokba s könnyen bele lehet kötni (itt nem feltétlenül az űrlényekre gondolok). Lehet, hogy rengeteg videó van a neten, ahhoz sem fér kétség, hogy rengeteg a hamisítvány, de mi van, ha csak egy is valós?

Más szemszögből megközelítve pedig az emberek legnagyobb része hisz a földön kívüli értelmes életben, csak ők ezt nem látják be. Mert aki vallásos, az hisz a saját isten(ei)ben, és ugyebár azt mindenki tudja, hogy ez(ek) az Istenek nem a földön élnek, hanom azon kívűl (a mennyben, stb.) Tehát földön kívüli - nek számítanak. És hogy értelmesek-e, nos aki értelm nélküli istenben hisz, az vessen magára. Most jöhet az a duma, hogy isten az emberek szívében van jelen. De kérdem én, akko Isten az emberektől függ, az emberek szívén kívül nem is létezik? Mert ha nem, akkor mi is volt az ember megteremtése előtt? Ha meg létezik máshol is, akkor nincs miről beszélnünk.

Bocs a hosszú válaszért, de én ezt gondolom. :)

2013. dec. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Én hiszek bennük!


A cigarettázó férfi

2013. dec. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Hinni lehet bennük, de komolyan venni azt, hogy jártak itt, az már más.

Mi ok van a titkolozásra? Átvenni a hatalmat? Életképtelen elgondolás.

Megfigyelnek minket - talán, de akkor paradox módon, aki távcsővel kémleli az eget, ő sosem lát, mire itt, az úton haladó, vagy az otthon, a kietlen puszta ķözepén élő, többször is.

2013. dec. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
én hiszek bennük
2013. dec. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
0%
En is hiszek benne, de en sajnos ugy hiszek benne hogy tudom mi lesz a kovetkezmenye. Ha olvasta valaki az Atlan cimu konyvet, tudja mirol beszelek. Nagyon csunya es igaz dolgok vannak benne, bizonyitekokkal!!! De eleg youtube videot nezni,es a szekbol kiesni utana. Amugy nem vicceltem semmit, nagyon szeretnem ha nem az lenne ami lesz az emberiseg sorsa. Egyre tobben es tobben tudnak az iluminatus rendszerrol, es annak hamarosan bukasa lesz. Az iluminatusember vezetoje foldonkivuli. Az egesz egy urbeli harcrol szol, mi csak egy babuk vagyunk !!!!! Avilag dobbenetes titkokatrejt az eredettel kapcsolatban is : mi egy foldonkivuli faj masa vagyunk, a gyikembere !!! Semmi evoluciosemmi mas elmelet. Aki nem hiszi, nezzen utana batran .
2013. dec. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Én hiszek a földönkívüli lényekben csak nem nagyon izgat
2013. dec. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!