Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mikor szoknak már le a Hoax...

Mikor szoknak már le a Hoax -videók linkelgetéséről a korongrajongók ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Jön a kérdése, és már linkeli is alá, a szokásos jutyubos marhaságokat?

Lehetséges hogy nagy részük csak troll, de ezt valaki komolyan is gondolja? Mert akkor ott baj van...



2013. dec. 28. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Egy-kettő azért nem hoax.
2013. dec. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Persze, hogy van olyan, amelyik nem ugratás. De azokon semmi sem látszik.
2013. dec. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
bárki bármit mond a hoaxok akkor is léteznek és el fognak jönni és elvisznek majd téged is!
2013. dec. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3as, kösz a megerősítést...
2013. dec. 28. 14:00
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbb fórumozó csak trollkodni akar azért linkelnek YouTube videókat és paranormál cikkeket. De vannak olyanok is, akik komolyan gondolják. én személyszerint azokat a fórumozókat kedvelem, mert van fantázia a kérdéseikben és normálisan el tudsz velük beszélgetni bár az ilyen fórumozó mondhatnám ritka. De vannak ilyenek. és nem kell mindenkit leszólni, mert "HISZ" valamiben és megpróbál bizonyítást találni a hitére.
2013. dec. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ott rontják el, amikor odaírják, hogy,, mostmár HISZTEK bennük??". Ez a baj. Ha valami van, abban nem hinni kell.
2013. dec. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Világvége akikről te beszélsz azok trollok csak provokálni akarják az embert. De viszont vannak normális UFÓ-hívők neveket nem mondok, mert önreklámozás lenne. Egyébként hiába is tagadjuk nem lehetünk 100%-ig biztosak abban, hogy egy földönkívüli faj korában már nem járt itt a földön. ;)
2013. dec. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
yetti egyenlő egy nemrég törölt itteni felhasználóval, nem nehéz kitalálni...
2013. dec. 28. 19:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező nem tudom, hogy mire célzol ezzel nemrég regisztráltam a fórumon, mert megtetszett nekem. új tag vagyok. becsszó...
2013. dec. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze-persze... Én meg iszlám pápa Tibetből.
2013. dec. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!