Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van köztetek olyan aki már...

Van köztetek olyan aki már kapcsolatba lépett idegen lényekkel és mesélne róla?

Figyelt kérdés
Szkeptikusok és poénkodó trollok ne válaszoljanak. Csak olyan írjon aki hiszi hogy léteznek és olyan aki kapcsolatba lépett már velük vagy látott már UFO-t. Itt válaszolva vagy privát üzenetben is lehet írni. Válaszokat előre is köszönöm!

2014. jan. 6. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Számtalanszor történt már velem hasonló, és nem rég kezdtem lejegyezni az oldalamra komolyabban ezeket a személyes tapasztalatokat.


Még nincs minden leírva, hisz ez a töredéke az összes, eddig általam átélt dolgoknak, de lehet, hogy egy ideig elég lesz csemegézned belőlük: [link]

2014. jan. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2014. jan. 6. 19:30
 3/8 anonim ***** válasza:
látom működik a cenzúra....
2014. jan. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Aki hülyeségeket válaszol az ne válaszoljon inkább!
2014. jan. 7. 11:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát UFO-t bárki láthatott.

Unidentified Flying Object, magyar jelentése: „azonosítatlan repülő tárgy”

2014. jan. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolsó... elolvastad rendesen a kérdést?


Idézem: "Van köztetek olyan aki már kapcsolatba lépett idegen lényekkel és mesélne róla?"

2014. jan. 7. 19:35
 7/8 anonim ***** válasza:
"... vagy látott már UFO-t."
2014. jan. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Evele123 ***** válasza:

Igen és nem szívesen beszélek (írok) róla, mert kinevetnek, megaláznak miatta.

1. Hazafelé sétáltam a haveromtól, akivel sakkoztam. Nem ittam semmilyen alkoholt, nem szedtem semmilyen gyógyszert, tudatmódosító szert. Az ég eléggé be volt borulva, nem látszódott egy csillag sem az esti égbolton. Ahogy sétálok hazafelé, megpillantottam két fénypontot az égen. Először azt hittem, csillagok, de elkezdtek mozogni össze-vissza, közben változtatták a színüket és a fényerősségüket is. Hangtalanok voltak. Majd összecsináltam magamat. Felesleges lett volna mobillal lefotóznom ezt a jelenséget (Nokia 2730-as telefonom volt, elég gyenge kamerával), csak 2 paca lett volna az egész, vagy még annyi sem.


2.:


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__5045..

2014. jan. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!