Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mostanában raboltak el valakit...

Mostanában raboltak el valakit az idegenek?

Figyelt kérdés
Végignéztem a régebbi kérdéseket, és látom, hogy az eltérítéses esetek száma drasztikusan lecsökkent az utóbbi időben. Mi lehet ennek az oka?
2014. jan. 22. 12:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ufóknál is gazdasági válság van, kevesebb pénz jut az emberek elrablására és megerőszakolására. Engem már 3 éve nem rabolt el ufó:(
2014. jan. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy itteni tagot is elraboltak név szerint:Pali45-ös felhasználót nemtom, hogy idáig miért nem tűnt fel senkinek?
2014. jan. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
engem is elraboltak de visszahoztak nem kellettem nekik mert dagadt vagyok nekik meg donor kell aki kihordja az utódjukat :)
2014. jan. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
#3 Mit kéne tennem, hogy elraboljanak engemet is? útlevél kell hozzá vagy mi? :-D
2014. jan. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Eddig szuper, még, még :) J: Útlevél szerintem nem kell, még nem hallottam olyan sztoriról, hogy valakinek ellenőrizték volna az iratait. Arról viszont írtak egész könyveket, hogy emberekbe plántálták az utódaikat, úgyhogy #3 válaszában lehet valami :) #1, valóban, oka lehet egy intergalaktikus gazdasági válság is, hogy mostanában kevesebb az elrablás! Esetleg Palin kívül valaki, akit nem hoztak vissza?
2014. jan. 22. 13:31
 6/13 anonim ***** válasza:
george adamsky-t se lattam hala az egnek mostanaban, hatha elvittek vegre...
2014. jan. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Palin kivül mindenki jelentkezzen akit elraboltak és nem hoztak vissza!!!
2014. jan. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"emberekbe plántálták az utódaikat"

Ez jóó, ezt megjegyzem! :DD


Amúgy szerintem csak arról van szó, hogy akiket elraboltak, azok közül kevesebbet hoznak vissza. Lehet valami ebben a válság dologban, lehet hogy inkább újrafelhasználják őket többször, így jobban megéri.

2014. jan. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
George Adamsky - a kontakt vagy a GYK felhasználó? Bizonyára az utóbbi :)Tehát mér 2 felhasználó is eltűnt. Ez alátámasztani látszik #8 újrahasznosítási teóriáját, amiért külön köszönet! Esetleg pizsama, hálóing éjszakai titokzatos fel - vagy levételét, különös alvajárást, sebhelyeket, zúgó hangokat, fényeket a hálószobában, nagy szemű szürke látogatókat tapasztalt valaki?
2014. jan. 22. 14:49
 10/13 anonim ***** válasza:
igen
2014. jan. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!