Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek mi állhat a...

Szerintetek mi állhat a fényjelenségek hátterében?

Figyelt kérdés
Sokszor hallok beszámolókat fényjelenségekről vagy nevezzük őket UFO-Knak mások szerint ezek valamilyen idegen nem földi eredetű lények űrhajója mások szerint viszont egy titkos katonai kísérletei vagy hullócsillagok biztos, hogy így van az esetek többségében, de hiszem, hogy vannak olyan események, amelyek valósak és nem földi eredetűek abban sem vagyok biztos, hogy földönkívüliek egy másik bolygóról valamilyen más magyarázat lehet, amit máig nem tudtunk tisztázni lehetséges, hogy maga a jelenség egy paradoxon a dimenziók közt amikoris a határ a két világ-közt megszűnik egy olyan idegen technológia által generált úgymond kapu, ami lehetségesé teszi a világok-közti utazást matematikailag az univerzumban nem alakult ki máshol élet csak a földön, de mi a helyzet a multiverzummal? lehetséges, hogy a párhuzamos földről érkeznek ezek az úgynevezett látogatók, de nem tudom, hogy ez az elmélet egy hülyeség vagy sem csak gondoltam megosztom veletek.
2014. febr. 17. 10:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vagy mint általában, szimplán természeti jelenség.
2014. febr. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1 Hogy lehet természeti jelenség már a mozgásból ítélve sem lehet az milyen természeti jelenség generál a légtérben cikázó fényeket? erre lennie kell valamilyen magyarázatnak.
2014. febr. 17. 10:16
 3/13 anonim ***** válasza:
Gömbvillám?
2014. febr. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag bármi lehet.Kielégítő választ úgyis csak akkor kapnál, ha közelről jó alaposan szemügyre vennéd.(Vagy még akkor sem).
2014. febr. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Módjuk a gömbvillám reálisnak tűnhet, de a méretei miatt kilőve egyáltalán mekkora lehet egy gombvillám maximális mérete?
2014. febr. 17. 10:26
 6/13 A kérdező kommentje:
Azt teljesen képtelenségnek tartom, hogy idegen űrhajók állhatnak a háttérben gondoljunk csak bele mekkora lehet egy (azonosítatlan repülő objektum). én repülőgép vagy helikopter nagyságúnak saccolom teljes képtelenség, hogy egy ekkora tárgy ilyen nagy utat tenne egy magában és mennyi élelmet kéne tárolni egy ilyen útra? és, ha azt vesszük, hogy a fénynél semmi sem haladhat gyorsabban egyszóval fizikailag képtelenség egy teleportáló eszköznek pedig olyan méretűnek kéne lennie, mint maga az univerzum, ha jól tudom? maga a földönkívüli elmélet teljesen hülyeség.)
2014. febr. 17. 10:44
 7/13 anonim ***** válasza:

először is van itt egy kis zavar, amit tisztázni kellene...


lehet bármi, de kezdjük ott, hogy amit nem ismerünk, arról nem tudhatjuk, mire képes, és mire nem


olyan nincs, hogy matematikailag nem alakult ki élet... éppen az a helyzet, hogy matematikailag nagy a lehetősége, hiszen több milliárd csillag van, ami körül több milliérd bolygó keringhet


a multiverzumos dolog az érdekes, de nem megyek bele inkább...


a legtöbb, amit én láttam (mármint felvételeken) gömbvillám lehetett, esetleg lampionok, olajfúrótornyok fényei, amik a tenger miatt úgy tűntek, mintha a levegőben lennének, meteorok, vagy diszkófények, :) de sokat nem néztem meg ezek közül


volt olyan is, ahol a hegyekben repültek valamilyen fények, de már nem emlékszem...


Én láttam olyat korábban, amikor éjszaka kinn voltam, hogy valami erőteljesen felvillant az égen, aztán ugyanazon a ponton még egyszer, de akkor már halványabban, és ez így folytatódott, amíg már nem látszódott. Többször is volt ilyen, és nem tudtam, hogy mi lehet, itt feltettem róla kérdést, de nem tudták megmondani


a földönkívüliekkel kapcsolatban pedig azt tartom furcsának, hogy miért repkednének világítva, miközben ha ide eljutnak, úgyis olyan technológiájuk van, ami a miénknél sokkal jobb, és mi is tudunk lopakodókat építeni, drónokat, stb.


egyszer a tévében volt valami műsor valami megfigyelőkről, amik fényes gömbök voltak, de nem emlékszem rá, nem is nagyon tudam felfogni akkor...


a lényeg, hogy bármi lehet, aminek a logika nem mond ellent, vagy akár az is??? Honnan tudjuk, hogy egy nálunk messze fejlettebb civilizáció mire képes? Nyilván, ami fizikailag képtelenség, az képtelenség, de még mi sem vagyunk mindenben biztosak

2014. febr. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A múltkor néztem valamelyik csatornán olyan műsort, amelyben kizárták a földönkívüliek létezését matematikailag nincs az emberhez hasonló gondolkodó lény az univerzumban bár: ebben magam sem vagyok biztos... [link]

olajfúrótornyok fényei kizárt mindenhonnan érkeznek beszámolók a kalahári sivatagtól kezdve egészen Csendes-óceánig és a repülőgép szerű mozgásokból ítélve sem lehetnek azok. az viszont tény, hogy semmi sem képes gyorsabban haladni a fénynél, és nyilván nem fényevők nekik is kell élelem az életben maradáshoz igaz? egy ilyen kisméretű tárgy képtelen ellátni élelemmel az utasokat hosszútávon gondoljunk csak bele mennyi időbe telne egy ilyen utazás? nem is érdemes ezzel foglalkozni. és nem értem honnan tudható az, hogy intelligensebbek nálunk? még a puszta létezésük sem bizonyított nemhogy az intelligenciájuk igaz?

2014. febr. 17. 12:55
 9/13 anonim ***** válasza:
UFO
2014. febr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Már ott tévedsz, hogy "matematikailag"(bármit is jelentsen ez a varázsszó számodra) nem alakult ki máshol élet. Először is, a matematika nem tesz ilyen kijelentéseket, sem más tudományok, csak akkor, ha meggyőződtek róla. Másodszor, éppenhogy a matematikai valószinüsége elég nagy, hogy máshol is kialakulhatott élet, sőt, lassan ott tartunk, hogy erre akár kézzelfogható bizonyitékunk is lehet, hiszen a Marson simán találhatunk életet.


Egyébként maga a kérdés teljesen paradox, ha tudnánk, mi állhat az ismeretlen fényjelenségek hátterében, akkor nem lennének ismeretlenek.


Azzal sem értek egyet, hogy nem lehetnek természetes jelenségek, hiszen sok dolgot nem ismerünk még, másrészt a beszámolókat sem kell készpénznek venni, hogy úgy történt, ahogy a szemtanúk elmesélik. Az emberek szeretnek nagyot mondani.

2014. febr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!