Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetséges lenne, hogy a...

Lehetséges lenne, hogy a földönkívüliek robotokat küldenek maguk helyet?

Figyelt kérdés
Nos, tudom mire gondoltok, hogy ez bizonyítja kijelentés badarság. De lássuk a tényeket nem, nem a TV2-s híradóra gondoltam, hanem a puszta tényekre lássuk be a robotok nem kérnek enni sem inni sincs szükségük oxigénre vagy nemtom hogyan lélegeznek-e már azon is gondolkodom, hogy a Dalekokhoz hasonlóan robot testben élnek vagy át tudják vinni a tudtukat egy mechanikus testbe, hogy hogyan tudnak ilyen nagy utat megtenni? egyértelmű kedves olvasók puszta téridő hajlítással igen jól hallottátok. :)
2014. febr. 26. 11:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%

Teljesen normális feltételezés az, hogy a földönkívüli civilizációk robotokat vagy szondákat küldenek maguk helyett felderítésre. Nagy valószínűleg ha majd az ember eljut a Marsra vagy a Holdra, ahol majd letelepszik, először mi is szondákat és mesterséges égitesteket bocsájtunk tovább, hogy felmérjék a környező bolygókat. Ha érdemleges lesz valamelyikre majd elmennünk az adatok alapján, csak utána fognak következni az emberek.

Így tehát nem lenne meglepő, ha a földönkívüliek is néha "felderítőket" küldenek a bolygónkra és néha ezeket a szerkezeteket észlelik a szemtanúk.


George Adamski

2014. febr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Sokak szerint a kis szürkék is csak biorobotok, bár én nem hiszek ebben .
2014. febr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Anna én nem hiszek a kis szürkékben szerintem sokkal reálisabb az, hogy gépeket küldenek maguk helyet.
2014. febr. 27. 08:44
 4/21 Shai-Hulud ***** válasza:

Nem tudom, de valakit biztos küldtek, aki eltüntetett innen 9-10 hozzászólást.

Gyanítom, hogy nem robotok voltak, hanem szereptévesztésben élő moderátorok, akik azt hiszik, hogy a cenzúrázás a feladatuk.

Hogy robotok-e azt nem tudom, de ilyeneket garantáltan csak a földönkívüliek küldhettek ide.

2014. febr. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

"Sokak szerint a kis szürkék is csak biorobotok, bár én nem hiszek ebben ."


Tekintve, hogy a kis szürkék nem léteznek, jól teszed :D

2014. febr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
#4 A hozzászólásokat nem a robotok tüntették el, hanem én tudod a személyeskedést a szabályzat tiltja olykor-olykor nem ártana utána nézni a dolgoknak #5 Viselkedj. :-)
2014. febr. 27. 11:33
 7/21 Shai-Hulud ***** válasza:

Szóval aki nem ért egyet veled, és hülyeségnek tartja az egész kérdésedet, az (természetesen személyeskedés nélkül) törölve lesz.

Értem már.

Gratulálok a szemléletmódodhoz!

(De csak személyeskedés nélkül.)

2014. febr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
#7 Ez nagyon értelmes volt a válaszom nem a haszontalan válaszokat törlőm, ha normálisan tudsz válaszolni és érvelni akkor természetesen elfogadom a választ nem vagyok én pereces vagy mély UFO-hívő csak feltettem egy kérdést, ha akarsz válaszolsz, ha akarsz nem nem kötelező igaz? De, ha már válaszolsz tedd normálisan.)
2014. febr. 27. 13:42
 9/21 anonim ***** válasza:

"Tekintve, hogy a kis szürkék nem léteznek, jól teszed :D"


Igen és hány évet szenteltél a témának vagy hány galaxist és naprendszert jártál be, hogy ezt ilyen biztosan 100%-ban meg tudod határozni ?


"Szóval aki nem ért egyet veled, és hülyeségnek tartja az egész kérdésedet, az (természetesen személyeskedés nélkül) törölve lesz.

Értem már. "


Aranybogár ! Ha te valamit hülyeségnek tartasz, akkor minek szólsz hozzá és minek hergeled magad feleslegesen ? Egyik kérdéshez sem kötelező hozzászólni, ha ezt mégis megteszed, normálisan és személyeskedések nélkül tedd !

2014. febr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Shai-Hulud ***** válasza:

Rendben. Akkor normálisan, és személyeskedés nélkül szeretném elmondani, hogy a kérdés feltevését eleve hülyeségnek tartom, mivel jelenleg még bárminemű földönkívüliek létezése sem bizonyított, bármennyire is igyekeznek egyesek úgy beállítani.


Mivel a dologról elfogadott bizonyíték nincsen, tökéletesen felesleges azon ábrándozni, hogy ha lennének, akkor saját maguk jönnének ide, vagy a robotjaikat küldenék, hiszen az itt nem lévő földönkívüliek technikai szintjét sem tudjuk felmérni, szintén bizonyítékok hiányában.


És bár tudom, hogy ti is személyeskedés nélkül mondtátok, hogy nem kötelező hozzászólni, most én is személyeskedés nélkül mondom, hogy hülye ember az, aki bármilyen alap nélkül rágódik olyan kérdéseken, amelyek megválaszolásához nemhogy kellő információja nincsen, hanem egyszerűen semennyi.


Hozzászólásom oka pedig az energiapocsékolás megszüntetése. Mert ha ezek helyett valami hasznos, értelmes dolgon törnétek a fejecskéteket..... De tudom, hogy naiv vagyok, és nekem is teljesen felesleges ilyenekről álmodoznom.

2014. febr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!