Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Milyen intergallaktikus...

Milyen intergallaktikus megállapodások vannak az idegenek és az USA közt?

Figyelt kérdés

Pl, nem nyit tüzet alpha-laserral és más interkontinentális rakétával az USA UFO-ra, akik embereket rabolnak el. Cserében a Greyek és Reptíliánok, modern technológiát (michrochip, GPS, stb) adnak át az emberiségnek?


Ilyesmi kormányközötti megállapodásokra gondolok (FBI,CIA ügynökök írhatnak névb nélkül)


2014. márc. 8. 15:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

Várj előkeresem a másolataimat ezen egyezményekről, vagy ha gondolod felhívom egyik spanom a majestic12 nél, oké?


Sajnos Putyin nem ér rá most, arra kért, hogy holnap hívjam fel. SRY

2014. márc. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Huhh, bár elég sok FBI és CIA ügynök ír ide, de sajnos egyiküket sem avatták be elég részletbe az intergalllllaktikus megállapodás ügyében. Gáz, tudom, de a galaktikus ügynököknek egy kicsit több dolga van annál, mint hogy a gyakorikérdéseket olvasgassa.
2014. márc. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

A különböző fajtákat számkódokkal tartják nyilván. Van becenevük is az egyes fajoknak, de ezeket a számokat használják első sorban. Ezek a kódok tartalmaznak első kapcsolatfelvételi időt és egyszerű nyilvántartási, iktatási számot is.

A 88051243 kóddal jelzett faj szereti a romlott zacskóstejet. Évi 125000 liter romlott zacskóstejért cserébe új félvezető technológiák kifejlesztésében segédkeznek. Közvetlenül nem adnak a saját technológiájukból, mert azok nem lennének kompatibilisek az ember alkotta elektronikus eszközökkel, ezért inkább kicsit gyorsítják a fejlődést.

A 46112348 kódú faj tagjai oda vannak a régi, fekete fehér amerikai filmekért. A webes videoshopokból ingyen vásárolhatnak korlátlanul, ezért cserébe védelmi technológiákat osztanak meg, a 88051243 fajnál már ismertetett irányelv szerint. Újabban érdeklődésük a legújabb filmek irányába is fordult, és annyira türelmetlenek, hogy sokszor követelik, hogy hagy lássák már a premier előtt a beharangozott mozikat. Ez ismét jó alkualap.

Ezek voltak a fontosabbak, a többiekkel nincs hasonló együttműködés.

2014. márc. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Elképesztő, hogy egyesek még ebbe is belekeverik a magyar politikát...
2014. márc. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%

Ezt 404 tudná legjobban felvázolni, de ha a reptíliánok, a krixkraxiak vagy akár a lumbulábiak olyan fejlettek hogy ide tudnak jönni hatalmas űrhajókkal, miért egyezkednánek az emberekkel? És főleg miért adnának technológiát? Főleg hogy a lumbulábi hajókon pl. neutrínós hűmicsodaizé védőpajzsuk is van, ami a legerősebb, az atom meg se karcolja.


Szerintem egyszerűbb lenne ha jönnek és gyarmatosítják a Földet, az embereket meg lelézerágyúzzák. Mikor ezt felvetem, akkor az szokott lenni a válasz hogy vannak barátságos idegenek (annunakik, plejádok, motherbookdriverek) és ők védenek meg a reptoid, poloskoid, krixkraxi megszállóktól. Azóta se értem, hogyhogy nincs galaktikus háború még a Föld miatt a sok idegen faj közt :)

2014. márc. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
motherbookdriverek :DDDDDDD
2014. márc. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
én egy csia és efbijáj ügynök vagyok,csak ez nagyon titkos és nem is írok nevet az elöző hozzászolásomat is eltüntették a gyikfejüek,nagyon részletesen beszámoltam erről a dologról,sajnos nem írhatom le újra,mert ez nagy titok.legyen elég neked annyi hogy a harc az emberek és az iguán szerű idegenek között a holdon zajlik,nincs béke nincs kegyelem senkinek.a főgonosz felcsúton van,nagy nagy hadserege van és a sárga hülök leszármazotja,csak jól álcázza magát,emberformácskába bujt,nem nagyon sikerült tökéletesen de azért ,na,olyasmi
2014. márc. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

"Ezt 404 tudná legjobban felvázolni,"


Ki az a 404?

2014. márc. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
újra itt a jefbiáj ügyködő,annyit még elárulhatok,hogy a 404 az a repdroid,a hold sötét oldalán található idegen.néha a nemzet dohányboltok körül olálkodik.
2014. márc. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 DarkLantern ***** válasza:

404 egy olyan beavatott aki ent, csak arról nem hogy vadásznak rá. Ezért is írtam azt hogy tudott, mert már nem tud semmit, a halakkal vacsorál, már egy jó ideje.

Egyébiránt az fbi csia ügynöknek üzenem hogy a reptiliánok békét kötöttek a földdel, míg ingyen dzsásztin bíbör koncert jegyeket kapunk.

Cserébe megosztjuk a felsőbbrendű reptilián faj technológiánkat az emberekkel. Ilyen technológiák az új hybrid autókban található meghajtások, amik valójában átírják a használója idegi agyhullámait, úgy hogy a szolgáink legyenek. Persze ezt a kormányaitok nem tudják, csak azt hogy környezet tudatosak vagyunk.

2014. márc. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!