Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Na mi van má a reptoidokkal?...

Na mi van má a reptoidokkal? Mér nem jönnek mááá?

Figyelt kérdés
Aszonták jönni fognak március 13án én meg bespájzoltam itt a babkonzerveket két meszeszsákkal mikor jönnek má a reptoidok?

#repotidok
2014. márc. 13. 09:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Máá nem jönnek meggondolták magukat majd talán húsvétkor mennek locsolózni.
2014. márc. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Megtudták, hogy mennyi babot halmoztál fel, és nem mernek támadni, amíg el nem fogy.

Nem bírják a metánszagot, ezért úgy döntöttek, hogy amíg ilyen tömegpusztító fegyvert alkalmazol,

addig nagy ívben elkerülik a Földet.

Köszönjük neked, hogy megmentettél minket!

De most aztán abba ne hagyd a babevést, mert visszajönnek!

2014. márc. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor mindenki fizessen nekem ezen a bolygón egy százast, és én meg szorgalmasan táplálkozom a babfőzivel és gyártom a metántot ezerrel!
2014. márc. 13. 13:27
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Rendben, de sajnos le vagyok égve, ha adsz nekem 5000Ft-ot adok neked belőle egy százast és veszek neked egy babkonzervet. :D
2014. márc. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdezõ! Hivatali titkot árulok el neked!

A raptoidok,már régóta közöttünk élnek.

Úgy tudod õket kiszürni,ha megkínálsz valakit,

aki gyanus neked,babfõzelèkkel.Ha eszik belõle,

és szétrobban a gáztól,az biztos,hogy raptoid volt!

2014. márc. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Most ööö, azért nem jönnek, mert nagy földrengés volt a lumbulábiak bolygóján sok-sok halálos áldozattal, és a lumbulábi flotta nélkül nem tudnak inváziózni. Tehát először segíteniük kell a lumbulábiakon, helyreállítani a károkat a bolygón. Utána el kell utaznia a flottának a Poloskoid Nagybirodalomhoz is, hogy megújítsák az inváziós szerződésüket (a reptoidok és poloskoidok közti együttműködést minden invázió előtt szerződéssel kell biztosítani, nehogy a poloskoidok átpártoljanak az annunakikhoz)

A krixkraxiak pedig készülnek a húsvétra majd, mennek locsolózni, ilyenkor nem inváziózhatnak.

2014. márc. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem vágom mi értelme van az ilyen kérdéseknek. Inkább a humor kategóriában legyetek kreatívak. Kíváncsi lennék hány évesek szórakoznak ilyen gyermeteg poénokkal. Úgy látszik az emberek eléggé ráérnek ilyeneket kitalálni.
2014. márc. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
azééét nem gyütttek meert máár nem talááltak értellmes életett a födön
2014. márc. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azért nem jönnek, mert már itt vannak :)
2014. márc. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hol itt?
2014. márc. 13. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!