Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szkeptikusok & UFO szakértők...

Szkeptikusok & UFO szakértők :Ezeknek a döbbenetes eseteknek hátterében mi lehet?

Figyelt kérdés

Olyan képeket láthatsz amiket eddig soha !


A világ marhatartóinak évtizedek óta szembe kell nézniük egy megmagyarázhatatlan és ijesztő problémával: a marhacsonkítások különleges eseteivel. Bár a csonkítások részletei esetenként eltérőek, van épp elég általánosság, ami arra utalhat, hogy összehangolt eseményekről van szó.

A megcsonkított állatok vérét gyakran lecsapolják, a hiányzó testrészeket sebészi pontossággal távolítják el, a sebeket pedig mintha tűzforró vágóeszközzel ejtenék. A tetemek körül rendszerint nem lehet semmiféle nyomot felfedezni, eltekintve pár háromlábú állvány nyomától a test körül. Néhány marhán maradtak nyomai fogók és bilincsek használatának, ami arra utalhat, hogy a csonkítást máshol végezték, mint ahol a tetemek előkerültek.


A jelek idegenekre utalnak :


A szervek eltávolításának rendezettsége, a tökéletesen lecsapolt vér végletesen kifinomult technológiára vallanak. Az égetett sebek lézerszike használatára utalnak. Ami a legfurcsább, hogy ezek a fejlett technológiák még nem hagytak nyomot az első dokumentált esetekben az 1970-es években, a vér ugyan akkoriban is az utolsó cseppig, minden nyom nélkül eltűnt.


Ez jelezhet földönkívüli érintettséget is, az elkövetők pedig csupán véletlenül hagytak olykor lekötözésre utaló nyomokat az állatok lábán.



Az utal idegenek jelenlétére, hogy rengeteg UFO-t láttak a helyszín közelében akkortájt, továbbá a test felfúvódott. Egy vadállat nem főzné meg belülről a marhát !


[link]


[link]


Igen érdekes elmélet, hogy az idegenek csészealjaiba reptették fel a marhát és a levegőben levegve szívták le a vért, majd ejtették visza a földre. Ezt bizonyítandó, találtak a villanypóznába akadt marhát is, akinek a feje volt begabalyodva. Ilyet ember nemképes csinálni [link]


Látható az ejtett sebek sebészi pontossága is. Megdöbbentő ! :/


[link]


Volt olyan eset, amikor rendszeresen tőrténtek egy helyen a csonkítások. Egyszer egy farmer elhatározta, hogy utánajár a dolognak és megvédi a marháit. Fegyverrel a kezében virrasztott.


nem kellett volna :S


Ezen képek a farmer áldozatról készültek és csak erős idegzetűeknek ajánlom !!


Legalsó képeken látható, hogy ugyanúgy mint a marhákon, teljesen leszívták a vért egy szűk lézeres bemetszés után. A fenéken át eltávolították a belső szerveket és a nemi szervet is megsütöték,


[link]


[link]


Kik állhatnak a háttérben ? Kis Szűrkék=Greyek ? Új faj? A föld a senkiföldjén van és minden idegen faj szabadon garázdálkodhat ? Szkeptikusok és szakértők mit szóltok ehhez?


2014. márc. 17. 16:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Ezek szerintem az oszpollárifarkas-tengeri elektromos szurikáta hybrid faj képviselői lehettek.
2014. márc. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
Ezek a képek egyszerűen hihetetlenek, engem meggyőztek. Valószínű a deltoidok értük a felelősek.
2014. márc. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Újabb trollkodás tanúi lehetünk.
2014. márc. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Na most komolyan. A Diso-ról származó Thargoid-Frutmaka domínium polgárai nagyon szeretik a savanyított tejet. De nem tudnak beszerezni eleget. Ezért a teheneket elemzik, hogyan lehet mesterségesen előállítani.
2014. márc. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
Ezeket én csináltam a marhákkal. Mindig ilyen vagyok ha éhes vagyok.
2014. márc. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
35%
Biztosan a krixkraxiak vagy a lumbulábiak gyarmatosítanak éppen, és elsőnek a szarvasmarha állományt gyarmatosítják. Sőt, a poloskoidok meg a guargumik is segítenek nekik, veszedelmes népség mind!
2014. márc. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
Miért van bennetek ez az eszement bizonyítási kényszer? Jól van elhiszünk mindent. Minél nagyobb ostobaság, annál jobban elhisszük. Ha ettől lesztek boldogok...
2014. márc. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%

3. link közepén, egy szarvasmarha van a villanykaró tetején!!!!!!!!!!

nem is mostani kép, nem tudom, azt milyen targoncával emelték oda fel, de a kép az nagyon ott van!!!

nézzétek meg, már ezért merte kérdező!

kösz!

amúgy ezek mögött is inkább egyfajta ufo kultusz elterjesztését látom , ami majd a sínylődő településre turistákat hoz, és bevétel lesz belőle.

rengeteg ilyen hely van az USA -ban.

2014. márc. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én, mint UFÓ szakértő, egyértelműen, minden kétséget kizáróan, felelősségem teljes tudatában ki merem jelenteni, hogy itt az ideje hogy aludjak kicsit.
2014. márc. 18. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, hogy tényleg megtörténnek ezek a rejtélyes esetek...de egyvalamit nem bírok felfogni... Mégis mi a fenéért érdekelné annyira a földönkívülieket épp a tehén annyiféle állat közül?? Még az emberkísérletek rendben, mert biztos mi is kísérleteznénk (sőt, szerintem meg is történt/történik) egy idegen fajjal. De mi olyan érdekes nekik a tehénben??
2014. márc. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!