Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetséges hogy mi egy kvantum...

Lehetséges hogy mi egy kvantumszimulációs program résztvevői vagyunk csak, az idegenek programoztak minket, ez az élet? Mátrix mégis a valóságról szólt?

Figyelt kérdés

Még az előző civilizáció idején idejöttek a földön kívüliek, és memória törlést hajtottak végre.Eltüntették az előző civilizáció nyomait, és az akkori civilizációt, amik a kőkor szintjén volt, rabságba ejtették, és most a tudatuk egy fejlett kvantum géphez van kötve, és mindenkinek egy szimulációs program fut.Hasonló lehet mint a szerepjáték a számítógépen, de itt aki irányít, az a mesterséges intelligencia.

Ahogy pl bemutatja a számítógépes játékok fejlődése is az utat, hogy a szoftver készítők milyen fejlődést képesek a képernyőn megjeleníteni, úgy fejlődhet a tudatossági szint a mi szimulációnkban is.Ez lehet az amikor valaki közelebb kerül a forráshoz.Sejti hogy mi az igazság, de a szimulációs programból nem tud kilépni, mert a tudata van benne.

A test pihen tartályokban, ahol a program által keltett feszültségek(karma, amit le kell dolgozni), elektromagnetikus feszültségként kerülnek felfogásra, és a rendszer ebből működteti magát.(duracell elem effektus a mátrixban.

Ha valaki öntudatra ébred, azt kiveszik a programból és a valóságban felébredve, folytathatja életútját, ami sok embernek sokkoló is lehetne, ezért a tudata kapálódzik ez ellen, a tudományos eszmék kergetésével.

Ahogy a tudat közelebb kerül a forráshoz, megnyílnak ellőtte különleges képességek, amit ebben az életben paranormálisnak mondanánk, de ez csak a rendszer engedmény, olyan mintha valaki kódot használna a játékban, egy kis előny amit élvezhet, de akkor is végül kell játszania mindent.

A mátrix azért készült, hogy aki már akkor is ezt az utat keresse, a tudatát kondicionálja erre az igazságra, amit sokáig elhallgattak.



2014. ápr. 10. 12:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Legyen akárhogy a világnézeted, engem jól programoztak.

Én tovább szőném a gondolatok:

- Vajon, a minket programozó civilizációt ki programozza úgy, hogy nekünk képesek legyenek programot írni? Aki már képes programot írni egy világnak, az vajon, nem hathat vissza az őt programozóra.

- Vagy a minket programozó civilizáció programozóit is programmal irányítja valaki?

- Ilyen lánccal a végtelenségig fantáziálhatunk, DE végül oda jutunk, hogy a fő programozó maga az ISTEN.

- Ebből jobb, ha arra következtetünk, hogy nincs semmiféle összekötő lánc, hanem az Isten direkt figyel minket.


Ha te programozva vagy, többet ne dolgozz, ne tanulj, ne csinálj semmit, lássuk a programozóid hogyan irányítanak. Vagy azt hiszed, hogy fölösleges vagy már, és az én - beprogramozott szavamra, amit most leírok neked - abbahagysz mindent, és kilépsz a programból? Ha pedig az egész világ programozott, akkor az én véleményem miért lenne fölösleges.


Remélem, "Hasznos számodra ez a válasz", mert belenéztem a programodba, és az kötelezően fel kell pontozzál.

2014. ápr. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Kedves első!

5 éve már nem dolgozok, és és csak középkorú vagyok.

Nekem nagyon sok mindent tett a sors, amitől úgy érzem, mégis élnem kell.Tudatosan hagytam ott a munkahelyet, és arra bíztam magam, amit az élet ad.Azóta miként élek, azt inkább le sem írom ide, mert a mai gazdasági helyzetben kiverné a biztosítékot sok embernél.

Akkor is úgy érzem, ez a film, azért ért el akkora sikereket, mert az igazság fátylát lebbentette fel, a keresők előtt.

Nemhiába írtam a hasonlatot a paranormális képességek és a játékokban történő kódok használatával kapcsolatban.

Ezt inkább gyakorlati részről érzem igaznak,a saját életemben.

2014. ápr. 10. 13:07
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt nem értem, miért kell minden mögött gonosz szándékot sejteni.


Szerintem minden emberi gonoszság félelemből és tudatlanságból ered. Ha ismerné az ember a karma működését, tudná, hogy végső soron önmagának tesz keresztbe minden negatív lépésével - saját magának pedig senki sem ellensége.


A szimulációban egyetértünk, az univerzum valószínűleg tényleg egyfajta hologram - a kérdés az, hogy mi irányítjuk, vagy bennünket irányítanak? Szerencsétlen kis földi lények vagyunk, vagy pedig tudatos lények, akik saját maguk zárták palackba magukat a "fejlődés" átélése érdekében?


A korábbi, fejlett civilizációk létére az lehet a magyarázat, hogy ez is ciklikus, és azok az emberek egyszerűen befejezték ezt a küldetést - és kezdődött minden elölről.

2014. ápr. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
Amig van eleg palinka addig had jatszadozzanak..
2014. ápr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
elméletben lehetséges, gyakorlatban nagyon kicsi rá az esély. Mindenesetre nem változtatna semmin
2014. ápr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kérdező?

Úgy érzed, nincsenek önálló gondolataid? A kérdésed arra utal, hogy egy film alapján tovább gondolkoztál, tehát mégis van - meglátásom szerint.

Szerény tanácsom, hogy ne merülj el ilyen mélyen az ilyen gondolatokba, mert visszafogják a cselekvőerődet.

Legyél bátor, és nézz a valós életbe, ott találd meg a helyed, ne egy fiktív képzeletvilágban.

Ha munka nélkül anyagilag jól állsz, tekints azokra, akiknek segítségre lenne szükségük. Ha nem dolgozol meg a pénzért, adhatsz az igazán rászorulónak, meglátod, milyen jó érzés.

Ha pedig anyagilag szerényen élsz, ne ez a gondolat vezéreljen, inkább légy úrrá a helyzeten, és tevékenykedj.

Keress társaságot, ők majd észrevétlenül segítenek nem fantáziálni ennyit.


Ha azon gondolkodnánk, hogy a naprendszer nem egy óriási atom egy gigantikus világban, akkor is lenne hasonlóság az atomokkal. Ezek szerint bármikor lehetünk egy atom részeseként bárminek a része: lehetünk akár gyógyszer vagy méreg, fegyver vagy védőmaszk. De nem azzal kell törődnünk, hogy a világegyetem szintjén minek vagyunk a részei, hanem azzal, hogy az emberek között, ebben a világban mi a feladatunk.

Ha élsz, akkor bizonyosan nem a semmittevés a küldetésed. Igyekezz minél több jót kihozni az életedből, másképp nem leszel tökéletesebb.

2014. ápr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért hülyeség ez az egész, mert az emberi test által megtermelt elektromos energia nagyon-nagyon gyenge hatásfokú energiaforrás lenne. Atomerőműveket építeniük sokkal célszerűbb lenne, mert

1. nem kéne egy ekkora szimulációt futtatni, ami rengeteg energiát és számítási kapacitást igényel

2. nem is kéne szenvedni azokkal, akik öntudatra ébrednek, stb.


És bár totál hülyeség, amit írsz, véletlenül beletrafáltál valamibe, amit úgy hívnak, hogy szimulációs elmélet.

Ez az elmélet feltételezi, hogy a valódi világegyetemben már legalább egy civilizáció elérte azt a fejlettségi szintet, ami lehetővé teszi számukra, hogy számítógépeken szimulált univerzum-modelleket futtassanak, amiben nyilván az élőlények is - pl. mi - mindössze számítógépes programok, tehát valós testük nincsen. Ha elfogadjuk ezt az axiómát, abból az következik, hogy akár több ilyen szimulált világot is futtathatnak egyszerre, sőt, akár a szimulált világok lakói is eljuthattak olyan szintre, hogy a szimuláción belül újabb szimulált világokat hozzanak létre.

Ebből pedig az következik, hogy a szimulált univerzumok száma jóval nagyobb, mint a valódi univerzumok száma(ami ugye egy, mert csak egy valódi világ van).

Ami pedig azt jelenti, hogy sokkal valószínűbb, hogy mi csupán szimulációk vagyunk, mint az, hogy a valódi univerzumban élünk.

2014. ápr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

"És bár totál hülyeség, amit írsz, véletlenül beletrafáltál valamibe, amit úgy hívnak, hogy szimulációs elmélet. "


Látod, látod?

Akkor mégsem akkora hülyeség.

2014. ápr. 10. 15:56
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

"Látod, látod?

Akkor mégsem akkora hülyeség."


De, az, mert annak, amit én írtam, semmi köze a te eredeti koncepciódhoz, ami tele van logikátlanságokkal.

2014. ápr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%

ZoltánKvantumfizikus válasza :


Azt tudjuk kvantumfizikai kutatások nyomán, miszerint ha megfigyelünk valamit az teljesen másképp viselkedik, azaz az elméletben lehet valami.


A kérdés pusztán az, hogy ez az anyagi világ egy szimuláció vagy pusztán a tudat teremtette önillúzió és ezen kívül semmi sincsen.


Az ősi vallások egyöntetűen azt hírdetik, hogy a mi mind egyek vagyunk és a tudatunk teremti a világot. A materialista felfogáshoz közelebb áll az, miszerint egy ugyanilyen típusú, valóságtartalmú valós világ létezett, aminek ma pusztán a rabjai vagyunk. Ez esetben a kvantumfizika nem létezne a valós világban, hanem egy teljesen klasszikus világban éltünk volna valaha


Jelenleg Én az első elméletr etenném le a voksom, azaz mi a tudatunk révén mind egyek voltunm és leszünk. Az őssámánok évezredes filozófiai bőlcseleteit nem lehet űberelni, még az a pár évszázadni nyugati tudományos eredmény is csekély hozzá. Egyszerűen minden ősi filozófia, vallás ezt mondja, olyanok is akik tudásukat évmilliókkal fejlettebb földönkívüliektől kapták, biztos vagyok benne, hogy senki a földön ezeknek a nagy tudású, bölcseknek a nyomába sem ér !


*


Nem mellesleg spirituálisan magam is ezt érzem valósnak ! :-).

2014. ápr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!