Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Meg szerettem volna nézni a...

Meg szerettem volna nézni a térképen a piramisokat, de retusálva van, ha ez nem gyanus akkor mi az? (többi lent)

Figyelt kérdés

[link]


Ez egy régi szovjet város, ahol szenet bányásztak, ma üresen áll, elhagyatott, a várost piramisok veszik körül!


sajnálatunkra nem láthatjuk, mivel retusálva vannak a képpek.. Ennyit errőr , köszi google.


2014. ápr. 18. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. A felvételen rossz minőségűek, mert a google inkább nagyvárosok részleteire, mintsem a te piramisaidra koncentrál. De vannak fotók, nyugi.
2014. ápr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szándékosan rontott kép.

3 féle google térkép mód va.

az 1. ha a hagyományos trékép módban nézegetsz dolgokat a földön, bármerre is barangolsz a rendszerben.

2. műholdképes.

ez egy előre felvett műholdkép, magyarul rögzített kép, de viszont kb valós idejűnek mondható , felülnézetből készült, hiszen a műhold felettünk van, és így szinte minden megnézhető a közelítéssel.De ha kínos hely van, azt satírozzák, vagy egész egyszerűen betesznek egy más műholdképet, és photoshoppolják az adott részt.

Előnye ennek a verziónak, hogy az egész bolygót, szinte alaposan végignézheti bárki.

Ennek az élőképes verzióját használják a kémszervezetek is.

3. utcakép program.

ez csak olyan helyeken van, ahol a google kocsi elment és felvette a 3D kamerával az utcát.

íg olyan mintha ott sétálnánk, nagy hátránya, hogy lassan halad a digitalizálás az egész földre kiterjedően,jellemzően a nagyobb városok voltak meg először, a legkisebb települések még mindig nincsenek rajta.

2014. ápr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10%
Nem. A google ritkán satíroz, akkor is csak customer kérésre avagy államéra.
2014. ápr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

A 2, válaszadóval egyetértek abban, h szándékosan satírozzák el! Ez inkább figyelem felkeltés. Jó kis reklám!

Persze azt is jól tudom, h a piramisok bizonyítékok

egy előző civilizációra! Lehet, h ők járnak ide azokon

a különös hajókon.. Nem tudom.

2014. ápr. 20. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aham.. azért tesznek ki az alsó slide gallery-be egy csomó, jó minőségű, a helyszínen készült képet, mert el akarják titkolni..
2014. ápr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!