Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A roswell-i eseten kívül volt...

A roswell-i eseten kívül volt még más ufo-baleset is?

Figyelt kérdés
2014. máj. 17. 00:36
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Igen, de azok nem olyan híresek és nem is olyan egyértelműek.


1897, Aurora, Texas. Sosem derült ki, hogy kamu-e vagy sem

[link]


1953 Arizóniai eset

[link]


1965 Kecksburg-i UFO. Megtörtént ez már biztos, de szintén megy a vita róla, hogy mi lehetett.

[link]


1967 A Shag Harbour incidens, amikor a vízbe zuhant egy ismeretlen tárgy és a hivatalos szervek is keresték

[link]


1974-es Chihauha, Mexikói. Korong alakú tárgyat találtak

[link]


Lenne még egy pár. Igazából túl sok is van. Biztos van benne hoax vagy olyan, ami nem idegen űrjármű, hanem titkos projekt. Idegenek is lezuhanhattak, végül is ők sem mindenhatóak. De most direkt a híresebbeket linkeltem, amik megtörténtek biztosan.


George Adamski

2014. máj. 17. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
88%
2014. máj. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
ufók nincsnek
2014. máj. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Miért ne lennének? Szerintem ostobaság azt gondolni, hogy egyedül vagyunk egy ekkora univerzumban.
2014. máj. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

biztos nem vagyunk egyedül

de azok ott messze nem "ufo"-k, azonosítatlan repülő tárgyak csak itt vannak, és azokban nem a messze lakó idegenek ülnek, ez biztos


legalábbis stephen hawking szerint, én pedig hajlamos vagyok hinni neki

2014. máj. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Persze, hogy volt csak az árnyék kormányok eltitkolják a földönkívüliek már a kezdtek óta jelen vannak a földön nem vagyunk egyedül egy nap fényderül mindenre és a hitetlen szkeptikusok kénytelenek lesznek belátni az igazságot.
2014. máj. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
George Adamski jól írta ! Többszőr szedtünk már le ufókat
2014. máj. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de lehet még írni, ha esetleg valakinek eszébe jut még valami.
2014. máj. 18. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!