Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Megpróbáljuk lehívni a Szírius...

Megpróbáljuk lehívni a Szíriusziakat?

Figyelt kérdés
Izsákynak már egyszer sikerült állítólag ezt festették a fűbe mésszel 30-40 méteres sugárba és 3-4 nap múlva eljöttek. a jel )-I-(

2014. máj. 19. 20:03
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Próbáljátok!
2014. máj. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
19%
Üdv! A jövőből jövök ezt a kérdést a jövőben már régen törölték, mivel nem felelt meg az előírásoknak. ;)
2014. máj. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Én aszondom próbáljuk meg!
2014. máj. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
20%

Én benne vagyok. Próbáljuk meg!

Hátha sikerül lehívni pár lumbulábit meg krixkraxit is

2014. máj. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

a kommentelők közül akik komolyan gondolják és szívesen megpróbálnák azokkal meg szeretném szervezni.

Hogyan fogjunk neki ?

2014. máj. 19. 21:48
 6/37 anonim ***** válasza:
79%
Nem jó, mert a reptoidok is meglátják és ha ők jönnek le, kú*rva nagy gebasz lesz :/
2014. máj. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
70%
Nem lesz gebasz! A reptoidokat majd a Humbák Feri-féle mézes-metiles barackpálesszel fogjuk itatni. Akkor majd nyugodtság lesz.
2014. máj. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
26%

kedves kérdező és válaszolók!


Én D-ügynök vagyok!



1.Vigyázzatok, mert a siriusiak ha el is jönnek álcázva lesznek!


2.Ha esetleg látnátok egy siriusit , akkor azt fogjátok rá mondani hogy ez egy jeti!


3. Valójában nem jeti hanem siriusi!


4. Ők látogatnak minket leggyakrabban, rengetegszer látták őket, és sajnos jetinek hívják az emberek őket amikor ők egy másik bolygóról jöttek!


5. A siriusiak tehát: szörös lények, nagy intelegenciával, de többnyire álcázzák magukat ezért láthatatlanok!


6. Kerülik a nagy városokat, de nem jelenti azt hogy ott sem kutatnának!


7. Ezért is van az, hogy sokkal inkább erdőkben, vagy hegyekben látták ezeket a lényeket!


8. Ha ez igaz, és ha eljönnek, akkor esetleg kapcsolat jöhetne létre a két faj között!


J-ügynök lehet igazat írt, lehet törlik a kérdést.


Üdvözlettel: az Igazság Hírnőke!

2014. máj. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

Ja és igen!


Mivel több házban lakom, ezért ha valaki megcsinálja írja már le az élményét köszi!

2014. máj. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
A jövőből jöttem és lehet, hogy megváltoztattam azt, de mindegy. Íme: Izsáky sziriusi blogspotos blogja, akik röhögni akár kérem ne tegye.: [link] és íme: Az idegenek ABC-je. : [link] Kedves Kérdező! Én szívesen benne vagyok a sziriusiak megidézésében mit kell tennem?
2014. máj. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!