Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Akkor most mi van a csészealja...

Akkor most mi van a csészealjakkal?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom én már nem bírok eligazodni ezen a rengeteg idegenen.

Az egyik meg akar váltani, a másik inkább ki irtana, a harmadik kameráknak pózol, a negyedik az usával akar szövetkezni, ahol már ott az ötödik Obamának maszkírozva, a hatodik szegény tálibokat szívatja, a hetedik piramist épít, a nyolcadik elbújik a föld alá, a kilencedik meg+dugta az ősanyánkat, a tizedik meg játssza nekünk a hasfelmetszőt.

Gyerekek csináljunk rendet, vagy írjuk ki, hogy Hotel Earth és költözzünk a Siriusra.

Szürkék, Plejádok, Reptoidok, Rovaroidok, Lumbulábik, kis zöldek meg nagy fehérek, hogy jön ez így össze?



2014. máj. 20. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Sehogy. Mindenki kitalál minden baromságot mindenféle bizonyítás, tény nélkül. Én is ki tudok találni még 20 féle rémmesét.

Azt hiszem el, amit látok.

2014. máj. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Hát figyelj! Ha fárasztó számodra az ezotéria/UFO észlelések nem muszáj olvasni azokat sok más kategória is van, Én például szeretem olvasni nem, mintha hinnék az idegenekben csak érdekes, hogy az emberek hogyan tudják egyeztetni az ezotériát a magánélettel egy ideje kutatóm az elbutulást eddig jó eredmények születtek, de nem árulhatok el titkos kutatási projektet közönséges civileknek. Kíváncsian várom, hogy mit szólnak ehhez a kérdéshez az összeesküvés elmélet hívei.
2014. máj. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

ahogy j ügynök írta!

olyan ez mint a mese!

mindenki sző hozzá egy kicsit valaki elvesz belőle így jönnek létre mindig újabb és újabb lények, cselekmények!

és itt aztán lelkes támogatótáborra találnak!

2014. máj. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem erre a kérdésre egyszerű a magyarázat: sokféle idegen faj létezik. Lehet ebben hinni, meg nem hinni. Nem lehet őket egy kalap alá tartozóknak venni.
2014. máj. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha egyszer valami katasztrófa elpusztítja a Földet, s az embereket, akkor eltűnik az élet az egész

világegyetemből!XDXDXDXD XDXDXDXD

2014. máj. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

A rovaroidok azok a poloskoidok :) de Insectnek is ismerik őket, állítólag a Tervion-csillagképből jöttek, a reptoidok, krixkraxok és a lumbulábiak szövetségesei, az annunakik, glükokortikoidok és a plejádok pedig az ellenségeik.


Arábiába kell költözni, mert az araboktól még nemigen hallottam hogy a reptoidok, krixkraxok vagy a lumbulábiak őket is zaklatnák, vagy hogy Szudán elnöke lumbulábi kém lenne meg ilyesmi. Tehát az arab földrész az idegenmentes elvileg, mert hát most mégis mi értelme elrabolni Ali Baba Abd-El-Rahmán (nagyfa)Szulejmánt amint éppen hazafelé megy a tevével a sivatagban :D

Tehát az a lényeg hogy az arabokat eddig is békénhagyta az összes földön kívüli faj, oda kell menekülni majd ha jönnek gyarmatosítani a Földet.

De az is lehet hogy egyszerűen megkéred 404et hogy hívja az annunakikat és majd ők bevédenek ha a reptoidok, poloskoidok, lumbulábiak el akarnak rabolni. Majd jól lelézerágyúzzák őket!

2014. máj. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pataky Attilát kell megkérdezni, őt hozzák-viszik az ufók :D

Szenthelyi Árpádot pedig borosüvegben tenyésztették ki a reptoidok :D

2016. aug. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!