Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Reptoid hívők! Szerintetek az...

Reptoid hívők! Szerintetek az annunakik és a reptoidok azonos vagy különböző faj?

Figyelt kérdés
Itt vitatkozunk Adamskivel és mivel egyikünk se hisz a reptoidokban nem tudjuk eldönteni . Szerintem ha létezett is ilyen faj, az a dinoszauruszok korában élhetett kb bennszülött szinten, de biztos nem jutottak el nagy fejlettségig, főleg nem röpködnek itt körülöttünk . De ti az annunakikat tartjátok reptoidoknak vagy ilyenkor különböző fajról beszéltek ?
2014. máj. 28. 15:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A reptoidok, azaz reptíliánok minden ősi nép legendáiban benne vannak, azokéban is akiket óceánok választottak el ! Vajonmiért ? http://www.youtube.com/watch?v=HkHGfT5ylj4&list=PL82CE75ED45..
2014. máj. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

"az annunakik pedig ellenségesek velük, ők a plejádokkal és a guargumikkal vannak jóban."


Hát a plejádiakkal tuti nem mert ősellenségek, a többi faj meg nem létezik .


9# "Bizonyos nézetek szerint különféle lélekcsaládok, úgynevezett csillagnemzetségek vannak, és ezek közül

az egyik a sárkányoknak a nemzetsége. "


Ebben nagyon kételkedek, sokkal valószínűbb hogy az univerzum lényei fajok szerint csoportosulnak .


"és vannak a földönkívüliek, amelyeknek a Draco-rendszer az őshazájuk."


De akik ezt mondják mivel magyarázzák például az itteni Adamski érvelését ? Idézet : "Reptilián=hüllő=gyíkember=sárkány


A Draco azaz a sárkány csillagképből...

Mennyire reális, hogy egy ÁLTALUNK elnevezett csillagképből olyan élőlények is jönnek?

Mintha a skorpió csillagképből Scorpius emberek jönnének.. "


"Szerintem mind a kettőt lehet reptoidnak tekinteni, mert ugye, hüllőszerű mind a két faj. "


Szerintem meg egyáltalán nem, mivel rád nézve is sértés lenne ha azt mondanák rád : csimpánz . Még az ember mint faj között is vannak különféle rasszok és különbözőségek és ez biztos náluk is így van .


"Ráadásul ebben az Inuaki-könyvben még maguk az annunakik is hüllőszerűnek vannak leírva! "


Ez nem újdonság, már az ékírásos táblák is hüllőknek írják le őket .


"Aztán itt van a sokat vitatott Lacerta-interjú is. Ebben nagyrészt a Földön őshonos reptiliánokról esik szó."


Azért azt tényleg nem kéne elhinni, ilyet komolyan mondom fél nap alatt tudnák írni . Meg a föld alatt élő reptiliánokról szóló dolgok tele vannak logikai buktatókkal . Eleve már egy hüllő nem is élhet a föld alatt mert a napfényhiánytól nagyon hamar elpusztulna, másrészt szinte kizárt hogy ne alkottak volna a felszínen is építményeket (mert ugye hüllőként az lenne az igazi otthonuk) de erre semmi bizonyítékot nem találtak . Szóval nekem ez a verzió nagyon sántít .


"Ezek szerint a szobor készítőjének tudnia kellett arról, hogy valaha ezek az óriási lények itt éltek a bolygón! Ez már egyenesen elképesztő dolog!"


Ebben egyetértek és én a 3. verziódra tippelek . Az gyakorlatilag már bizonyított tény hogy az ember és az őshüllők egy korban is éltek .


"David Icke-nek valószínűleg igaza van szerintem úgy általában véve. "


Én Icke-t alapjáraton egy kóklernek tartom, az egyetlen amiben egyetértek vele hogy a világot a kapitalista háttérhatalmak irányítják . De ez is gyakorlatilag már nyílt titok .

Köszi a hosszú válaszod ! :-)


"A reptoidok, azaz reptíliánok minden ősi nép legendáiban benne vannak, azokéban is akiket óceánok választottak el ! "


Csak lehet hogy ezt félreértelmezik, és az annunakikról képzelik be azt hogy őshonosak lehettek, ami butaság mert a sumer szövegekben is benne voltak hogy a világűrből érkeztek .

2014. máj. 29. 08:53
 13/13 anonim válasza:
29%

Ti ugye valami meséből/rajzfilmsorozatból veszitek ezt a sok marhaságot?

Vagy ennyien elhiszitek ezeket a gyökérségeket? :D

2014. júl. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!