Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok a bukottakról,...

Mit gondoltok a bukottakról, titánokról?

Figyelt kérdés
Leszögezem, csak olyan emberektől várok komoly hozzáértő válaszokat akiknek ismeretei kiterjed a paleoasztronautikára illetve azon belül is az ősvallásokra. Szóval a kérdésem az,hogy mit gondoltok a bukottakról,titánokról? Vajon mi volt a céljuk azzal hogy Prometheussal másnéven Luciferrel a fényhozóval az élen, arra törekedtek ,hogy tudást adjanak az emberiségnek. Szerintetek jó szándék vezérelhette őket? Mert hiába oovasok hiába tanulmányom e témát és ténylegesen akármilyen jó szándék is vezérelte őket tény, hogy ők nemzették a Nephilimeket, gigászokat akik borzalmas tetteket hajtottak végre az embereri civilizáció ellen. Nagyon kíváncsi vagyok, vajon hasonló tudással rendelkező emberek mit gondolnak erről.

2014. jún. 4. 19:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%
én csak a húrelméletben hiszek
2014. jún. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
47%
Én azt gondolom, hogy élj a valóságban és hanyagold a rögeszméídet ezek fiktív történetek nem valósak vágod? Hiába is mondanám, hogy vi...gyen el az ördög! Nem történne semmi.
2014. jún. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

semmi se az aminek látszik!

én a filmekben se hiszek hogy történnek olykor olyan dologok még ha igaz történet is!

magadban hihetsz ilyen fantasy dolgokkal meg ne foglalkozz mert hülyének fognak nézni!

2014. jún. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

Én diator vagyok!


Na figyelj kérdező, ez a kérdés baromság!


te itt úgy akarod beállítani az ufokat mint egy hitvallást!

Neked nincs itt helyed, már bocsi!


Ha nem vagy értelmes nem értheted az egészet!

-Tudod hol találsz választ! Amikor Nagy Sándor meghodította a fél világot, azokban a városokban amiket létrehozott, ott volt válasz a kérdéseidre!



Nem is haragudj meg, de a te tudásod 0-a!

Nem akarlak megsérteni, te is a válaszokat keresed, de olyan embereket említesz, ami a politeizmus minden részét érinti! Tehát a lényeg, hogy a kérdésednek nincs értelme az ufotémakörben!


Beszélgess papokkal és luciferről kapsz választ!


Beszélgess görög történészekkel és Prometheussról is kapsz választ!


Egy szó ami talán érdekel engem, az is a Nephilimek!

Ennek a szónak több jelentése van, sokan ejtik és sokfajtaként írják le, mint a elohimok, iloimok vagy most ahogyan te írtad Nephilimek,


az igazság a szóval kapcsolatban az, hogy nincsenek órjások, és isten neve sem az hogy elohimok!

-Ez egy baromság! Nagyon bonyolult dolog, lényegében több 10-ezer évvel is vissza nyulik a név neve!

Azt jelenti, hogy ők voltak a mi isteneink, persze nem igazi istenek, vagy ők hoztak létre minket génsebészeti úton az evuluciót felgyorsítva ! Jelenleg mi vagyunk a 7-olyan faj amit ők létrehoztak, valószínűleg az utolsó ilyen van, mivel nem fognak vissza jönni. Nem fontos hogy miért nem!


A következő dolog pedig, hogy szerintem te egy 12 éves kisfiú vagy!

2014. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Kedves diator.


23 éves vagyok. 12. Életévemtől vagyok megszállottja az ősi vallásoknak, régészetnek, ufológiának, történelemnek, néprajzkutatásnak, paleoasztronautikának és még sok más tudományágnak illetve álltudomány?nak nevezett területeknek. 12 éves korom óta nem hiszem ha túlzok azzal hogy túl vagyok már talán a 150. Olyan könyvön is melyek eme témakörön belüli alapos tanulmányokat mutatnak be az olvasó számára. Jómagam nagyon sokáig tudomány párti voltam, mígnem nem csakhogy elérkeztem a paleoasztronautika fogalmához Daniken jóvoltából de eléggé meg is érettem ahhoz ,hogy egy olyan átfogó kép alakuljon ki bennem a sok sok év alatt felhalmozott tudásanyagomnak köszönhetően, mellyel bizton állítom neked hogy nem vagyok sem hülye sem elmebeteg. Nem fejtegetek többet mert sajnos nem hiszem hogy itt bárki is kezébe vette azt a rengeteg könyvet melyet jómagam is. Nézz utána hogy ki volt Prometheus és ki volt Lux Fero. Mit tette ez a személy és nezz utána annak is hogy a kora kereszténység milyen képet fest szándékosan Luciferről. Ja és nézz utána annak is hogy miért állítja be a kereszténység az esthajnalcsillag hercegét gonosznak. Ha majd ezekről bárminemű hozzáértést mutatsz akkor majd beszélhetünk. Addig ne nevezz hozzá nem értőnek.

2014. jún. 4. 21:10
 6/18 anonim ***** válasza:
65%

Kóklerke minek pofátlankodsz be ide, mikor külön kéri a kérdező, hogy ha téged ez nem érdekel, nem hiszel benne vagy vajmi közöd nincs hozzá akkor minek írsz ide?

Komolyan mondom, egyesek olyanok, mint a 10 évesek, hogy "na én akkor is beírok ide huhihihu" vagy "na most jól leírom hogy ez baromság és merevedésem lesz rá, biztos megtérül a kérdező". Ostobaság.


Kérdező.

Szerintem Lucifernek és a többi bukottat egyrészt jó szándék vezérelte őket, ezért is adtak tudást az embereknek. Másrészt pedig saját uruk, parancsolóik ellen lázadtak fel, de ezt nem értünk tették, hanem önmagukért, kiálltak az elveik mellett, de ezért "száműzték" őket.

A Nephilimek tetteiért már nem ők tehetnek.

Ez olyan, hogy ha van két szülő és azoknak egy gyerek. Na de most a két szülő nem tehet róla, ha a gyerekük alapból rosszalkodik. Szóval hiába nemzették meg a Nephilimeket, nem ők parancsoltak nekik.


George Adamski

2014. jún. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Üdv Adamski!


Isten egyetlen okból kifolyólag nem engedte Lucifernek , hogy "tüzet" adjon az embereknek mert tartott tőlük. Ígyhát barbárságban tartott minket. Szellemi felvirágzásunk a fény hozónak és csapatának köszönhető de vajon miért mindez? Talán miután megalkották az embert és bányásztatni kezdtek minket az idegenek egy része bűntudatot érzett amellett, hogy megkedveltek minket? Minden ősvallásban ott van az istenek háborúja...ha pedig te is tájékozott vagy e témában akkor tudomásod van az iráni sugárfertőzött földrétegről melyet csak mesterséges hasadóanyaggal rendelkező eszköz okozhatott. Valamint ott a mahábharátában az istenek háborúja... vagy afrikában az a törzs mely egy egész várost épített abból a célból hogy elmeneküljenek az égen háborúzó két isteni csoport csapásai elől mely telljesen rombadöntötte a területet.

2014. jún. 4. 21:51
 8/18 A kérdező kommentje:
"Egész várost a föld alá" bocsi
2014. jún. 4. 21:52
 9/18 anonim ***** válasza:
Titánok közül az Atlas a legjobb class.
2014. jún. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
45%
#6 és te miért pofátlankodsz bele az én válaszomba, amikor nem vagyok kíváncsi rád? Látod te sem vagy jobb nálam ugyanazt csinálod, amit én. Semmi újdonságot nem írtál csak azt írtad, hogy a bukottak rossz fát tettek a tűzre hűha ez nagyon hasznos információ gratulálok hozzá. Még mindig nem tudjátok felfogni ti ketten, hogy egy figtiv történetéről van szó? A bukottak nem adtak tudást az emberiségnek, de ebbe inkább nem mennék bele nem akarom magamat feleslegesen fárasztani holnap jövök oszt megnézem ezt a kérdést mostmár kezd érdekelni addigis legyetek rosszak, ahogy a nagyapám-nagyapja is mondaná: A rossz is jó, mert rossz nélkül nincs jó! :-D
2014. jún. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!