Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a teendő, ha kulcsfontosssá...

Mi a teendő, ha kulcsfontossságú információim vannak a harmadik típusú találkozásokról, világvégéről, dimenziókapukról és a minket körbevevő idegen civilizációkról?

Figyelt kérdés
Ilyenkor kihez forduljak, aki biztos, hogy nem egy oshpyvlon(ellenséges űrlény) és akinek el tudom mondani a fontos információkat? Légyszíves csak szakértők írjanak!
2014. júl. 2. 22:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%
Válaszadók: Na most miért kell poénkodni?? Honnan tudjátok hogy nem az igazat mondja?? Kérdező: sajnos én erről nem tudok semmit, de mindenesetre ÉN hiszek neked. S
2014. júl. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
hozzám fordulj.
2014. júl. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:

Kedves 11-es válaszadó!

Itt senki nem poénkodik! Lehet, hogy viccnek veszed, de mi a többiek komolyan beszélünk!!!

2014. júl. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
A tízes válaszolóban ne bízz, először is két szíve van és amúgy is folyton fiatal nőket hajkurászik valami kék bódéban. A feleségével is vigyázz, az meg egy pszichopata.
2014. júl. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
megosztanád velem üzenetben?
2014. júl. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdezőt már elvitték
2014. júl. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Ezt a minősíthetetlen rágalmat egész fajom nevében elutasítom. A terra-humán kutatásaink az önök időszámítása szerinti nyolcvanas években végérvényesen lezárultak, ahogy azt a bolygójukon található valamennyi kormánynak a tudomására is hoztuk. Mára tehát ennek köztudott információnak kell lennie világukban. Kérem, legközelebb tájékozódjon, mielőtt spekulálni kezd, köszönöm.

ZUNÁ J5 - X7

2014. júl. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Utolsó te egy oshpyvlon van? Mert ha igen akkor mindenképp hazudsz. Ugyanis köztudott, hogy az oshpyvlonok képtelenek igazat mondani mióta félresikerült az egyik tudatfejlesztő kísérletük.

Szóval minden bizonnyal ti vittétek el a kérdezőt.

2014. júl. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Nem, jómagam nem vagyok oshpyvlon, bár fajunk (mely az önök bolygóján számos különféle nevet visel - őszintén, nem tudom, hogy igazodnak el a rengeteg nyelvük között -, de én speciel az archaikus, felis silvestris catus megnevezést részesítem előnyben) évszázados diplomáciai kapcsolatban áll velük, így sajnos megerősíthetem az ön által is említett, igen kényelmetlen sajátosságukat. Mi, felis silvestris catusok azonban 'verzum-szerte arról vagyunk ismertek, hogy egy pillanatig sem palástoljuk őszinte véleményünket - ami azt illeti, a sokak által nekünk tulajdonított simulékonyságunk ellenére, valójában túl büszkék vagyunk, hogy hazugságra pazaroljuk erőnket. Így hát elhiheti nekem, amikor azt írom, hogy az Orion Spirálkar Szövetségének Tudományos Bizottsága az önök nyolcvanas éveinek végén kiadott zárójelentésében rögzítette, hogy bár a terra-humán faj kiválóan idomítható lokális kolóniáink kiszolgálására, de ezen túlmenően nincs benne semmi érdekes. Nem sokkal ezt követően a Szövetség rendeletben tiltott be mindennemű interplanetáris vagy csillagközi deportációt a terra-humánok körében.

Ui.: Hogy bizonyítsam, valóban nem vagyok oshpyvlon, aki a fentieket csak kitalálta, elküldöm Önnek - bizalmas úton, hisz kiszivárgása esetén az egész földi civilizációt felbolygathatja - önarcképemet, melyből egy önhöz hasonló tanult csillagközi szakember száz százalékos biztonsággal megállapíthatja származásomat. Még egyszer felhívom azonban figyelmét, hogy roppant körültekintően járjon el a képpel és a hitelesítést követően a lehető leghamarabb juttassa vissza, vagy ha erre nincs mód, semmisítse meg. Köszönöm.

[link]

2014. júl. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Oh hát persze! A beszédstílusából már sejthettem volna, hogy ön egy felis silvestris catus.

Még az őseivel is találkoztam anno az ókori Egyiptomban, ahol szent lényként tisztelték őket az emberek. Aztán mikor felébredt az a démon (pontosabban egy magas dimenziójú lény ami még a Sötét Időkből származott), az önök ősei kénytelenek voltak elhagyni a bolygót ám néhányukat mégis hátrahagyták. Belőlük lettek az első földi macskák. Bár technológiájukat elhagyták azért az intelligenciájuk és viselkedésük ugyanolyan maradt.

És ezek szerint önök továbbra is tartották velük a kapcsolatot. Csak azt nem tudom mi volt a 80-as években. Elég rég voltam ott, úgy 350 vagy 400 éve. Ez az időutazás átka...


És nem fogom elárulni senkinek a kilétét. Ha az univerzum legnagyobb titkát meg tudom őrizni akkor ezt is.

(Ja és szerintem a kérdezőt most már biztos, hogy az oshpyvlonok vitték el.)

2014. júl. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!