Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Véleményed szerint az UFÓk...

Véleményed szerint az UFÓk jöhetnek más dimenziókból, nemcsupán más galaxisból vagy csillagról?

Figyelt kérdés

Régen még a 1980-90-es években azt hittük, hogy csak közelről a galkaxisunkból esetleg szomszédos csillagrendszerekből érkezhetnek idegenek és akkor könnyű volt a szkeptikusoknak azzal válaszolni, hogy a fényt nem lehet túllépni és ezért értelmetlen az utazás, mert több évezredig is eltelne.


Vannak olyan meglepő és érdekes és ugyanakkor modern tudományos feltételezések is, hogy akár más univerzumokból vagy más dimenzióból is érkezhetnek ide idegenek és akkor a térhajlítás technológiával, akár már percek alatt pár méter megtétele után itt lehetnek, hisz a hipertérben a távolságok meglepően rövidek lehetnek, mivel lehet egy másik dimenzióban, univerzumban galaxis mellettünk akár centrikre, mégha nem is észleljük őket a dimezionális kiterjedéseknek köszönhetően.


Konkrétan erre gondolok https://www.youtube.com/watch?v=TSYRMbTz0Pg



2014. aug. 7. 15:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Jöhetnek, ahonnan csak akarnak! Én nem ítélem el őket a származásuk miatt.
2014. aug. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
26%

"Más dimenzió" - mit takar ez a felkapott akármi?

Mi négydimenzióban világban élünk. (Hosszúság, szélesség, magasság, idő)

Ha lenne is pluszdimenziós világ, mi nem tudnánk érzékelni azt.

Magyarázat:

rajzolj egy papírlapra 2-3 pálcikaembert. Azok kétdimenziósak. Tégy a ugyanarra a papírra egy kis plüssbabát (ami 3dimis...) és képzeld el, a pálcikaemberek hogyan éerzékelnék/látnák a babát! - hiszen nekik nincs "magasság"!

.

Más Univerzumok...

Világegyetünk határtalan, de nem végtelen, tehát kívüle is lehetnek más Világegyetemek. Ez csupán hipotézis, mert bizonyíték nincs rá.

Ott viszont kialakulása után a "másik" Univerzum más fejlődési irányt (végsősoron a számtalan lehetőségek közül bármelíike) vehetett fel, igen kicsi a valószinüsége annak, hogy ott ugyanígy játszódott le a "vilguk teremtése".

Mindezek alapján ott más Természeti/világegyetemi törvények lehetnek uralkodók, amik netán még a mienkbe belépést is lehetetlenné teszik! (Teszem azt: a Nagy Bumm lecsengése után nem az anyag, hanem az antianyag került túlsúlyba.)

2014. aug. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
14%
UFO hívők, ti mind betegek vagytok. Annyira unom már az UFO-s kérdéseket. Nincsenek UFO-k. -,-
2014. aug. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Akár ezis elképzelhető én úgy hiszem, hogy a párhuzamos Földről érkeznek biztos hallottál már a multiverzumos elméletről? Szerintem ők sokkal előrébb járnak, mint az emberiség az is lehetséges, hogy felélték az összes erőforrást, s mivel nem találtak más alkalmas bolygót ezért egy párhuzamos valóságban akartak kaput nyitni, de valami végzetes hiba történt, s az anomáliák megjelentek a Földön térben, s időben azokat nevezzük UFO-knak ezt sokkal valószinűbbnek hiszem, mint a földönkívüli elméletet.

De szerintem az UFO-s téma nagyon tág és sok színű nem lehet azt mondani, hogy csak ezek állnak a háttérben úgy hiszem, hogy az UFO észlelések 90%-a földi-eredetű, de vannak igazi jelenségek, amik nem földönkívüliek, hanem anomáliák.

2014. aug. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

A videónak én nem hiszek, szerintem kamu.


Ellenben maga az elmélet, hogy az UFO jelenség nem feltétlenül földönkívüli, abban van lehetőség.

A multiverzum teória nekem is eszembe jutott.

Van még itt egy érdekesség:

a DMT, ami egy pszichoaktív alkaloid, intenzív hallucinogén. Dózistól és beviteli módszertől függően ezek az élmények lehetnek rövid, enyhe tripek, vagy nagyon erős élmények; ezeket gyakran a valóságtól való teljes elszakadással, illetve leírhatatlan spirituális/idegen lényekkel és világokkal való találkozásként mesélik el. A bennszülött amazónai indián kultúrák a DMT-t az ayahuasca nevű sámánisztikus főzet fő összetevőjeként fogyasztják, spirituális illetve gyógyítási céllal.

Már jópár tudósban felötlött a lehetőség, hogy ezek nem hallucinációk, hanem ezáltal lehet átlépni egy számunkra nem érzékelhető valóságba. De lehet, hogy ez egyben egy multiverzum is.

Nézd meg ezt a filmet:

https://www.youtube.com/watch?v=AZEbhZbbqnk


George Adamski

2014. aug. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Had összegezzem az eddigi teóriáitokat és azok eredetét

Szóval van a csak Teória szinten elképzelt,pusztán a fizikai képletek egy érdekes eshetőségeként fennálló multiverzum,amiben ismét teoretikusan feltételezzük hogy olyanok a szabályok (értsd:term.törvények) hogy lehetséges ott a teoretikusan elképzelhető élet,ami ismét csak elképzelhető hogy ugyanúgy eljutott technológiai civilizáció kiépítésére és hipotézisünkbe azt is bele akarjuk még tuszkolni hogy az előzőleg csak TEÓRIA szinten felvázolt multiverzumok közt egyáltalán lehetséges az átjárás,ráadásul még fokozzuk azzal a teóriával hogy ezek a hipotetikus lények még képesek is átjutni egy ilyen kapun,hozzátesszük még ismét csak feltételezve hogy ezt élő szervezet egyáltalán túlélheti,és az egészet még nyakon öntjük azzal a matematikailag már a nullához konvergáló lehetőséggel hogy PONT hozzánk lyukadnak ki.


Basszus nézzetek már magatokra.Ti ezt komolyan értékelendő opcióként kezelitek néhány fura eseményre.Gratulálok


Rest in peace the human braqin

2014. aug. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Szerintem Adamski a felvetésed téves spirituális zagyvasággal átitatva.

Én úgy gondolom, hogy a világunk milliárdszor bonyolultabb, mint azt hinnénk szerintem a parajelenségek és az UFO észlelések összefüggnek úgy hiszem, hogy több milliárd vagy annál több univerzum létezik néhány teljesen megegyezik a miénkkel néhányuk pedig teljes mértékben eltér ez annak köszöntő, hogy némelyik világ korában, vagy még nem is alakult ki, de hasonlóképpen, vagy teljesen eltérve mehet végbe az univerzumok kialakulása a miénkhez képest ugyanilyen elven mehetett végbe az evolúció a különböző világok közt azért mondom, hogy a párhuzamos világban sokkal fejlettebbek lehetnek nálunk.

Nem tudom pontosan, hogy történt csak elképzeléseim vannak, de nyilván az egyik ilyen világ megtette az első lépést a másik felé aminek végeredményei az anomáliák. Szerintem az anomáliák valami hiba folytán jöhettek létre ez úgy történhetett, hogy megnyitották a kaput át küldték a szondákat , az embereiket, de nem számoltak az eltérésekkel például: Átküldték azokat, de egy időhurokba keverdtek különböző idősíkok közt újra, s újra megjelennek egy bizonyos időpontban aztán eltűnnek, de ők ebből nem vesznek észre semmit mert számukra mindig, akkor történik.

Szerintam az ilyen anomáliák észlelések egyre gyakoribbá válnak majd az idő haladtával mert a két világközti határ egyre vékonyabb olykor-olykor olyan vékony, hogy az emberek érzékelik ezt másodpercekig , percekig ezért lehet az, hogy az emberek szellemeket látnak vagy csodák történnek a világban a déjà vu-t is ehhez kötném.

2014. aug. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

*brain


Fő a pontosság


Másodszor pedig:"Már jópár tudósban felötlött a lehetőség, hogy ezek nem hallucinációk, hanem ezáltal lehet átlépni egy számunkra nem érzékelhető valóságba. De lehet, hogy ez egyben egy multiverzum is. ""


Ez valami aduász szleng lett hogy tudósokban felötlik akár a leghülyébb gondolat,és azt ár is keretezzük be?


1.)A Tudósok (most kapaszkodjatok meg) is UGYAN ÚGY EMBEREK MINT ÉN,TE,MINDENKI ezen a bolygón.Ergó:tévedhetnek.

A tudósokon belül is vannak kicsit elrugaszkodottabb,kevésbé realista alkatok.Ezeket szokta a main stream média felnyomni,mert mekkora sztorikat lehet tőlük leközölni.

2.)A tudomány NEM egyház.Ergó:Ha valaki mond benne valamit,nem a neve foglya azt igazolni ,hanem az eredmények amiket bármilyen fájdalmas meg kell szülnie minden teóriának hogy nézzék is valamibe.Különben nrm több mint érdekes ötlet egy sörözős beszélgetésben.


3.)Minél több a feltételezett eleme egy teóriának,annál kisebb a valószínűsége hogy helyes.


De a negyedikk a legfobtosabb ami erről a az LSD trippes térwarpolós salátából tanúlság:Soha ne akarj elölről kezdeni a mindenséget.


Támaszkodj a már bizonyított (csak is a bizonyított) tudásra melyet ránk hagytak,ne kreálj mindent úgy,mintha semmit nem tudnánk.


Az agy működését annyira már ismerjük hogy ne keverjük össze egy star trek csillagkapuval,inkább egy szoftver (bár ezt a hasonlatot gyűlölöm,mégis tök jó szemléletes) amiben kisebb jelzavarokat okoz a drog.Módosít programokat,szekvenciákat,mint egy kontár programozó,aki belenyúl a jó gépbe.

Nem pedig más világokat látunk.

2014. aug. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti:Te rendes vagy mert legalább odaírtad hogy csak elképzeléseid vannak.Na ilyen egy igazi tudósszellem!

Nem azt mondja hogy "Én tudom,leszek a megmondóalak!" hanem "Van egy ötletem,nézzük meg".

Oszt majd eldől hogy jó e,szépen kell találni hozzá egy kísérleti eljárást ami ha megcsináljuk kimutatható eredményeket kapunk,amikből meg következtethetünk a vizsgálat tárgyára.


Mindenki vegyen példát utolsó előttiről!


Kicsit sok a sci fi elem,de elnézhető.

2014. aug. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

Nincsenek földönkívüliek csak démonok-de te dolgod !

A Sátán valahol a menny és a föld között ütötte fel főhadiszállását.


[link]

Negyedik típusú megtévesztések -- A földönkívüliek leleplezése

http://www.youtube.com/watch?v=GGkSu3CEqt0

AZ UFO-k, az okkultizmus és Krisztus második eljövetele

http://www.youtube.com/watch?v=EJ8yUiuvjog&list=PLO9xHea61KK..



. Jézus mondja: „Láttam a Sátánt, mint villámlást lehullani az égből” Luk. 10,18.

Luciferből a hajnal fiából ördög lett és az angyalokból (egyharmad részéből), akik őt a lázadásban követték, lettek a démonok, akik a Sátán vezetése mellett az emberiséget a hatalmukba hajtják, kínozzák, félrevezetik és megölik. Az írás szerint: „A levegőbeli hatalmasság feje.” Tehát fejedelem, aki a levegőben uralkodik. Ef.2,2. A mi harcunk tehát nemcsak a Sátán ellen, hanem a Sátán és az összes bukott angyal (démon) ellen irányul.

„mert a mi küzdelmünk nem vér és hús (testtel rendelkező személyek) ellen folyik, hanem a mostani sötétségnek fejedelemségei, fennhatóságai és világuralkodói ellen, a gonoszság szellemi lényei ellen, kik az egekben vannak.” (Ef. 6,12) Figyeljük meg, hogy az írás szerint urakkal van harcunk, tehát nem egyes számban beszél. Nemcsak a Sátánnal, hanem a démonokkal is van dolgunk.

Ezek az erők a sötétség urai és valahol a föld légkörében, hatáskörében laknak. Nem a mennyben, ahol az Isten és az igazság angyalai vannak, mert hiszen onnan dobattak ki. Pál megmutatja a fegyvereket Ef. 6,13-18-ban, amelyekkel a gonosz szellemeknek ellene állhatunk, legyőzhetjük őket. Ha nem követjük tanácsát, akkor ki vagyunk szolgáltatva a démoni erőknek és nem okolhatjuk Istent, ha ezek az erők legyőznek bennünket, mert hiszen elég figyelmeztetést kaptunk!

2014. aug. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!