Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi az edigi leghíhetőbb ufo...

Mi az edigi leghíhetőbb ufo video amit láttatok?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=XAwaqAWZT2g

szerintem ez


2014. aug. 25. 21:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
amikor Gyurcsány azt mondta, hogy elb4sztuk
2014. aug. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
Hát, ha ez a leghihetőbb, akkor sajnos minden reményem elszállt azzal kapcsolatban, hogy űrlények látogatják a bolygónkat...
2014. aug. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
E.T. beleszámít? :S
2014. aug. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2014. aug. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
E.T. nem nagyon hihető szerintem. De én a 2014 Best UFO Sigtings-et gondolom hihetőnek. Ott van egy olyan, ahol közelről egy repülő mellett egy tüskés fekete gyűrű suhan el. Na ÉN azt gondolom hihetőnek. Van benne egy másik is, ahol egy szinte ugyanolyan UFO a tüskékkel hajtja magát.
2014. aug. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
En azt hiszem el amit 95-ben a sajat szememmel es 1 masik szemtanuval lattam.
2014. aug. 26. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha valódit akarsz látni, kapard össze magad és menj ki egy szép, csillagos éjszakán. Előbb-utóbb fogsz látni valami olyat, ami se nem repülő, se nem hullócsillag. Sokkal izgalmasabb és hitelesebb, mint a videók. De, ezt csak személyes tapasztalatokból mondhatom, nem mindenki lehet Rájuk hangolódva, ebből kifolyólag több időbe is telhet.
2014. aug. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja takarodj Csillagokat nézni
2014. aug. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22%
Számomra az volt a leghitelesebb UFO észlelés, amikor a szomszédnéni a verekedett a szomszédbácsival fejéhez vágott egy porcelán tányért az barátaim úgy repült, mint egy repülő csészealj pont a homlokát eltalálva szegény bácsit a mentők szállították el azóta is félek Antinénitől és az ő parittya hajításától, amikor azt látom, hogy tányérokat mosogat akkor mindig a homlokomat fogom nem merek vele packázni.
2014. aug. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]


Számomra ez volt a legmeggyőzőbb. Nem, nem trollkodás! Tényleg ez. Felnőttként semmi.

2014. aug. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!