Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO-t rögzített a NASA élő adása?

UFO-t rögzített a NASA élő adása?

Figyelt kérdés

A felvétel a NASA kedd esti élő közvetítéséből származik, amin egy amatőr ufóvadász egy furcsa lebegő tárgyat vélt felfedezni a Nemzetközi Űrállomás közvetlen közelében.


Miközben a NASA részéről Reid Wiseman asztronauta és Alexander Gerts, az Európai Űrügynökség szakembere karbantartási munkálatokat végezett a Nemzetközi Űrállomáson (ISS), többeknek is feltűnt az élő közvetítésben, hogy egy idegen tárgy lebeg az állomás közelében.



A furcsa esettel kapcsolatban a NASA nem adott ki semmilyen közleményt, csupán arról számolt be, hogy a két asztronauta űrsétája sikeres és komplikációmentes volt.


Az amerikai űrkutatási hivatal beszámolója szerint mindvégig derűs hangulatban végezték a régóta halogatott munkát, közel 420 kilométerrel a Föld felszíne felett.


Egyébként a két szakember feladata az volt, hogy a megbízhatatlan működése miatt tavaly decemberben kiiktatott, több mint 350 kilogramm tömegű ammóniapumpát egy újra cseréljék. Az eszköz mérete körülbelül egy kétajtós hűtőszekrényéhez hasonlítható, melyet Alexander Gerst és társa az ISS robotkarjának segítségével mintegy 12 perc alatt végleges tárolási helyére emelték.


http://www.youtube.com/watch?v=6H0sUmzKXkM



2014. okt. 17. 17:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%
Meg sem nézem a videót, mert néhány kérdés már szól erről. Semmi ufó nem figyel ott. Az egyik alkatrész látszik életlenül.
2014. okt. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
44%
Az sajnos csak egy tükröződés.
2014. okt. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
59%

Ilyen kérdésnek itt semmi helye nincs...

Nehogy azt hidd, hogy bárkit is meg fogsz győzni! Ha ott integetnének, nekik be az ablakon, akkor sem ismernék el. Keresnék a rendezőt, a tréfamestert, drogdílert. A most felnőtt korosztály ebbe nőtt bele!


Valamikor élvezettel égették el a boszorkányokat, pontosan azért, mert egy réteget nem lehet kibillenteni a beleszületett, belenevelt életképből és valóban hittek benne. Ők csak abban hisznek, amit a fejükbe gyermekkoruk óta beletuszkoltak. Nem lesznek újítók, feltalálók, felfedezők, legfeljebb egy show-műsorban lehetnek híresek a "szellemes" beszólásaik miatt, amit a többiek tapsviharral értékelnek majd. Ők írtóznak attól, amit pillanatnyilag képtelen az agyuk felfogni!


Nem is baj, attól még értékes emberek, sok-sok kész dolgot tudnak azonnal használni, sőt néha olyan dologra is rájönnek, amit eddig nem tudtak, tehát tudnak fejlődni bizonyos mértékig, bizonyos határok között. Amerikát sohasem fedezték volna fel, mert akkoriban azt mondták, hogy nem létezik. Nekik ufók, pedig nincsenek, akkor nem léteznek, és kész! Lehet hőlégballon, meteorológiai ballon, repülő, trükkfil, csak ufó nem!

2014. okt. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Ja, még az előbbihez: "Meg sem nézem a videót, mert..."! Igen, ez is bizonyítja, amit az előbb leírtam! Nem tudod bebizonyítani, mert semmilyen bizonyíték nem létezik, ami megingatná a hitében! Sem logikai, sem közvetett, sem kézzelfogható! Nem is érdekli, előre közli, nem lesz hajlandó meg sem győződni semmiről, nehogy meginogjon, mert összedől a világ, ha összedől a világképe! Ezt nem fogja hagyni...
2014. okt. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
27%
Ez kacsa!! Ettől különbet tudnék csinálni , ami hitelesebb lenne.
2014. okt. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem nincs abban semmi, ha valaki rájön, hogy éppen nem ufót lát, hanem csak egy véletlenül adódott optikai illúziót.

Az igazi ufo kutatók nem támadják azokat, akik nem látnak bele mindenbe valami ufót. Mert ők maguk is szkeptikusak és elismerik, hogy rengeteg hamis felvétel van, vagy sok olyan eset, amikor tévedésből néznek valamit ufónak. Ők maguk is szűrik az eseteket és megállapítják, hogy mi valódi és mi nem. Nekik köszönhetjük azt, hogy nem járatódott le teljesen ez a kutatási terület.


A véresszájú mindenre ugró veszekedőgépek, akik leugatják az értelmesen gondolkozó és elemző embereket nem igazi ufókutatók, vagy ufóhívők, hanem csak szánalmas trollok. Általában vagy 10 regisztrációval. Mert úgy látom, hogy nem régen lett kiírva a kérdés, pontoztam és alig változtak a pontok. Ez akkor szokott lenni, amikor valaki minimum 10 értékelést lenyom. Ekkora forgalom nem szokott lenni, hogy ilyen rövid idő alatt annyi szavazat menjen a válaszokra, hogy bebetonozza azokat.


Pont ti járatjátok le az ufo témát. Mindenben ufót láttok, telenyomjátok a hülyeségeitekkel az internetet, ha pedig valaki rávilágít, hogy tévedtek, akkor megpróbáljátok erővel lenyomni.

2014. okt. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%

Ez aztán a "rávilágítás":

"Meg sem nézem a videót, mert néhány kérdés már szól erről. Semmi ufó nem figyel ott. Az egyik alkatrész látszik életlenül."


Valaki még említett itt szövegkörnyezetet, meg kiragadást. Ennyi az egész szöveg! Ebből csak a lényeg lett kiemelve! Arra, hogy később mit fogsz gondolni, még nem utalhatok, hogyan fogod megmagyarázni a ki nem modott, le nem írt szavakat, nem hivatkozhatok!


Azóta nem tudom hányszor nézhetted meg, de ebből világosan látszik, hogy előtte egyszer sem! Azt elhiszem, hogy nem emlékszel, de az már provokáció, ha két egymást követő mondatod szándékosan ellentmond egymásnak!


Egyébként meg olvasd el figyelmesen! Hol látod te, hogy a látottakból állást foglaltam volna, ufó, vagy nem ufó?! Az ilyen hebehurgya hozzászólásokra reagáltam, amiben semmi konkrétum sincs! Ez valóban trollkodás inkább!


A pontozásról meg annyit, hogy legalább négy ismerősöm olvasta, hozzászólása nélkül értékelt, mégis sikerült a felére visszanyomni! Ugyanarról az IP címről egyébként sem lehet újra pontozni. Valamit tudhatsz, de nem biztos, hogy egyedül tudod...


A lebecsmérlő hozzászólások semmilyen konkrétumot nem tartalmaznak, csak rébuszokban támadnak! Igen, támadnak, trollkodnak, degradálnak! Ezek nem ellenérvek...

2014. okt. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
27%

Életszerű ez a kis történet: Kapálgatsz a kertben. Melletted kedves gyermeked játszik. Pár lépéssel még kedvesebb, mosolygós feleséged.

Az utcán megáll a hétfejű sárkány. Csendesen békésen. Te nem hagyod abba a kerti munkát, gyermeked nem kezd el visítani, az asszony is csak vigyorog tovább.

Ügye nem az?


Ezek a kedves űrhajósok semmit nem foglalkoznak az ufóval, de még az a több száz ember sem, aki a földi irányítást végzi. Senki nem foglalkozik vele, semmi nem történik. Békés továbbra is minden a képen.


Azért nem néztem meg a videót, mert már szükségtelen. A kérdés nem új itt, ezt a felvételt már sokszor láttam.

2014. okt. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
29%
Azért ha ott lebegne egy tesco méretű űrhajó az űrhajósok mögött nem biztos, hogy szarnának rá és szerelgetnék tovvább amit kell. Ez csak egy tükröződés.
2014. okt. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

8:"A pontozásról meg annyit, hogy legalább négy ismerősöm olvasta, hozzászólása nélkül értékelt, mégis sikerült a felére visszanyomni! Ugyanarról az IP címről egyébként sem lehet újra pontozni. Valamit tudhatsz, de nem biztos, hogy egyedül tudod..."

Ez nekem magas, nem vagyok informatikus. De te gyanúsan értesz ezekhez a dolgokhoz, ez még inkább alátámasztja az elméletemet ami akkor született mikor egy másik mindenkit leszóló embernek írtam, azután különösképp 1 nap alatt 20% esése volt az összes értékelésemnek. Nem mintha most már érdekelne.


8:"A lebecsmérlő hozzászólások semmilyen konkrétumot nem tartalmaznak, csak rébuszokban támadnak! Igen, támadnak, trollkodnak, degradálnak! Ezek nem ellenérvek..."

Ehhez képest csak erőlteted a saját igazadat arra terelve a lényeget, hogy az biztos hogy ufó lehetett ebben a 11. elszólásodban:

11:"Igen, kapálgatok tovább, mert megsoktam, hogy itt mászkál a hétfejű! Te nem szoktad meg, hogy közvetítem neked élőadásban. Mire kapcsoltam, már mindegy volt. Nem a látvány volt szokatlan, hanem a közvetítés! Itt van baj a következtetésekkel... Hülyézz csak le nyugodtan, megszoktam... Ma már még csak nem is sajnálom..."


Te vádolod a többieket, hogy szemellenzősök és csak abban hajlandók hinni, hogy nem ufó volt. Ugyanolyan szemellenzős vagy, csak te meg azt hajtogatod, hogy ufó volt, de nem feltétlenül így kimondva, hanem utalsz rá egyértelműen.

2014. okt. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!