Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Látta valakiközületek, ezt a...

Látta valakiközületek, ezt a debreceni UFÓt?

Figyelt kérdés

Egy Youtube-felhasználó nem tudja megmagyarázni, mit látott Debrecen felett. Írása szerint a tárgy másodpercenként háromszor változtatja a színét és lassabban mozog, mint egy repülőgép, tehát az nem lehetett. UFÓ?

http://www.youtube.com/watch?v=pBHExy9V-3k#t=13


2014. nov. 5. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Az én voltam. Fellőttem a diszkógömböt a tetőről, mert már meguntam.
2014. nov. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem láttam még Debrecenben UFO-t!
2014. nov. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez hülye..ha mozgatja a kamerát, jó, hogy mozog az is.
2014. nov. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem,és már szinte nem is lehet megkülömböztetni a hoaxt a nem hoax tól,hála az érdeknéző,hírnévre és mások hülyítésére vágyó birkanépnek (tisztelet a kivétel).Így ha például tényleg "idelátogatott" volna 2014ben egy földönkívüli lény,és New York felett "lebegett volna" az űrhajójával valószínű hogy már sosem tudjuk meg hogy valódi volt e.Persze ez rossz példa volt,mert ha New York felett lebeg azt valószínű többen is észlelnék,így a hoax valószinű kizárható lenne ekkor jönne hogy emberi eredetű -e vagy sem meg stb...Nagyon kevés olyan észlelés van amire tényleg nincs magyarázat,és azok közt is lehet hogy csak 1 olyan van ami tényleg földönkívüli eredetű.Remélem a lényeget amit mondani szerettem volna sikerült leszűrni,a helyesírási hibákért meg elnézést!
2014. nov. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Persze, hogy ufo. Madam Exotic-ot vitték vissza a bolygójára.
2014. nov. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Izgalmas felvétel. Semmi nem látszik rajta. Így nem is lehet más, mint ufó.
2014. nov. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2014. nov. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha engem Hamoon Jamshidinek hívnának nem hívnám fel így magamra a figyelmet! Hogy fog így sikerülni az öngyilkos merénylet?

"Kár, hogy a magyar nyelvet rajtunk kívül nem érti senki..."

2014. nov. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Annyira hihető az általad linket videó, hogy látni a benne ülő 3 ufonautát is!

.

Én csak annak hazugságát vagyok hajlandó elfogadni, aki elhiszi azt, amit én hazudok!

Persze, amás hazugságát is csak feltételezve.

2014. nov. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!