Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez mi lehetett? Idegen lény?...

Ez mi lehetett? Idegen lény? Esetleg valaki szórakozik velem?

Figyelt kérdés

Először is igaz, nagyod megijedtem.

Értelmes választ várnék, ha lehetne.



Az előbb kimentem az udvarra beengedni a kutyát, kinéztem. ÉS 3 házzal arrébb van egy ház, senki se lakik ott, nyaralóként használják.

Szóval egyből amikor szétnéztem egy furcsa mozgó dologra lettem figyelmes. Kiabáltam hogy Hé, Hahó. Ha ember lett volna gondolom visszaszólt volna.

Nem is szoktam arra nézni, picit messze van, elég kicsi volt távolról. Mármint a távolság miatt volt kicsi, méretben nem vagyok biztos.

Egy percig néztem, miután bementem a szobámban néztem tovább, felém bámult.

Mikor kimentem egyből észrevettem, de nem tudom miért.

Elmentem szólni bátyámnak, ő is látta, mikor kimentünk az udvarra hogy odamenjünk nem volt ott semmi, visszamentünk néztük az ablakból és semmi.


2014. nov. 26. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Hajláktalan beköltözött a lakatlan házba. nyílván kifigyelte egy csöves, hogy ott nem dekkólnak és nem fogja mondani neked, hogy ott van, mert lecsukják.
2014. nov. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak óvatosan, az embertől félni kell a szellemtől nem.
2014. nov. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Betörő volt a napnál is világosabb. Miért nem hívtad a bundespolizei-t?
2014. nov. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Razorclaw ***** válasza:
Vagy iti volt, vagy egy betörő, aki sejti hogy csak nyaralni vagy nagyon ritkán járnak oda.
2014. nov. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy már ott van a lakásban :'(
2014. nov. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Spilerke ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy ki akarták rámolni azt a házat? Vagy, ahogy az első mondja valamilyen hajléktalan akart oda be költözni, ezer más oka lehet. Miért kell ilyen ostobaságokat feltételezni?
2014. nov. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Spilerke ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy ki akarták rámolni azt a házat? Vagy, ahogy az első mondja valamilyen hajléktalan akart oda be költözni, ezer más oka lehet miért kell ilyen ostobaságokat feltételezni?
2014. nov. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És mi bámult feléd ha azt megtudtad alapítani hogy feléd bámul akkor valami leírást is tudsz róla mondani, de valószínűek a többiek válaszai.
2014. nov. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
juj a pedofil lesett rád! Xd
2014. dec. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!