Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » NASA csillagászai szerint:...

NASA csillagászai szerint: kiirtanak minket a földönkívüliek! Ehhez mit szólsz?

Figyelt kérdés
Houston - Leigázni jönnek húsz éven belül bolygónkra a földönkívüliek - állítják a NASA kutatói. Az idegenek nagy valószínűséggel leigázni, rabszolgasorba dönteni, vagy akár kiirtani jönnek minket, s ha elérnek idáig, akkor a technikai fejlettségük is jóval magasabb a miénknél [link]

2014. dec. 13. 23:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
68%

Blikk :D remek, mi a következő hírforrás? A Zsindex? :D


És melyik faj jön kiirtani minket? A reptoidok, krixkraxiak, lumbulábiak? Én úgy tudtam, hogy gyarmatosítani akarják a bolygót, és hogy Magyarországot a lumbulábiak kapnák meg.

Szkeptikuska vagyok mit lépjek? :D

2015. jún. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Szerintem csak akkor kell aggódni, ha "földi típusú" civilizáció talál ránk ránk és technikailag fejlettebbek. Lásd indiánok-portugálok este.


Viszont remélem mindenki érzi az ellentmondást, hogy egy földön kívüli civilizációnak semmi oka "földi" gondolkodásúnak lenni. Sőt simán lehet, hogy már régóta találkoztunk velünk, de annyira mások, hogy az emberi elme képtelen felfogni a létezésüket. Mintha wifivel messengeren akarnál üzenni egy barlangban élő neandervölgyinek.

2020. ápr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!