Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehet, hogy UFO volt? Aki...

Lehet, hogy UFO volt? Aki Miskolci (vagy környéki az a helyszíneket is ismeri) 2 is van!

Figyelt kérdés

Szóval láttam egyszerű fényt,így szürkületben. Olyan volt mint a repülő fénye,csak ez folyamatos volt nem villogott. Pár másodpercig egy helyben állt,majd lassan elindult nyugat felé,és egy pillanat alatt nagyon felgyorsult és eltűnt. Ezt a Sajóbábonyi bekötő-útról láttam. a BÉM kémény fölött volt.


A másikat a 26-os útról láttam,a Miskolc felé vezető részén. Ahol a fogda és az autókereskedések vannak. Ez egy téli estén volt (hétköznap,tehát nemigen volt diszkófény) Felhős volt az ég. És pont a felhő fölött észre vettem egy kör alakú fényt. Majd lassan elkezdett mozogni. (DE CSAK A FELHŐ TAKARÁSÁBAN!) És ezt többször is láttam. De csak télen! Utoljára tavaly láttam.


2015. jan. 11. 09:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen. Nem.
2015. jan. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én itt lakok ebben a városban, és nagyon sajnálom, hogy még soha nem láttam ilyesmit. Pedig nagyon érdekel ez a téma, és sokszor figyelem az eget, hátha látok valami érdekeset odafönt.

Így a leírás alapján nagyon érdekes, de ezt így látatlanban nem lehet megmondani; sőt jó eséllyel még szemtanúként sem, maximum tippelni, mindenki a saját nézete alapján. Amíg tehát nem lehet beazonosítani, addig ufo-nak lehet tekinteni az ilyen dolgokat.

2015. jan. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!